سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بوفون: مدعیان لیگ قهرمانان اروپا مرا می خواستند اما نمی خواهم دروازه بان دوم باشم

بوفون: مدعیان لیگ قهرمانان اروپا مرا می خواستند اما نمی خواهم دروازه بان دوم باشم

جانلوییجی بوفون تایید کرد باشگاه های مطرح حاضر در لیگ قهرمانان، او را می خواستند اما خودش نمی خواهد دیگر چنین چالشی را تجربه کند

به گزارش ایران ورزشی؛جانلوییجی بوفون در 43 سالگی فصل تازه ای را در فوتبالش شروع می کند. بوفون با پایان دومین دوره حضورش در یوونتوس تصمیم گرفته به پارما، تیمی که 20 سال پیش در آن بازی می کرد، برگردد. بوفون در مصاحبه با اسکای ایتالیا، به صورت غیر علنی تایید کرد که به پارما بر می گردد و همچنان فوتبال بازی خواهد کرد:

بین ادامه دادن یا بازنشستگی مردد بودم و باید تصمیم می گرفتم. تصمیم گرفتم ادامه دهم چون هنوز خوبم و حس می کنم قوی هستم. نمایش هایی که اخیرا داشته ام، بهترین پاسخ به این تردید بود. تصمیمی عجولانه نگرفتم و در شخصیت من نیست که دقیقه نودی تصمیم بگیرم. چند پیشنهاد وسوسه کننده داشتم، از جمله پیشنهادات تیم های قدرتمند و مدعی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا. آن ها مرا به عنوان دروازه بان دوم می خواستند اما این ایده را رد کردم چون چنین چیزی را قبلا در یوونتوس تجربه کردم. با رد این پیشنهادات، گزینه بازگشت به اصالتم [پارما] روی میز می ماند و آن را به صورت جدی بررسی می کنم. فردا با مدیر برنامه هایم دیدار می کنم و طی روزهای آینده تصمیم قطعی ام را می گیرم.
بوفون در خصوص تغییرات کادر فنی یوونتوس و بازگشت الگری به این باشگاه صحبت کرد:

حضور ساری و پیرلو، طرحی از یک انقلاب بود که دیگر خوب پیش نمی رفت، بنابراین انتخاب الگری کاملا مطمئن و تضمین کننده موفقیت است. مکس پس از دو سال بسیار باانگیزه و آماده است. یوونتوس قطعا با الگری می تواند خوب پیش برود.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.