چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

فابرگاس: مسی استحقاق یک پایان خوش در بارسلونا را دارد؛ هازارد در رئال مادرید بدشانس بوده است

فابرگاس: مسی استحقاق یک پایان خوش در بارسلونا را دارد؛ هازارد در رئال مادرید بدشانس بوده است

بازیکن سابق بارسلونا معتقد است صرف نظر از تصمیم مسی مبنی بر ماندن در بارسا یا ترک نیوکمپ، این بازیکن استحقاق یک پایان خوش در لباس آبی و اناری را دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در حالی که کمتر از یک ماه تا پایان قرارداد فعلی لیونل مسی با بارسلونا باقی مانده است، شایعاتی شنیده می شود که ممکن است این بازیکن سر از پاری سن ژرمن یا منچسترسیتی در بیاورد. با این وجود، سسک فابرگاس، دوست صمیمی مسی که در جوانی در لاماسیا در کنار مسی بازی کرده و بعدها در تیم بزرگسالان نیز با این ستاره هم تیمی بود، معتقد است باشگاه بارسلونا در مسیری درست برای قانع کردن مسی برای ماندن در بارسلونا قرار دارد. او در این باره به گل گفت:

نمی دانم لئو چه خواهد کرد اما امیدوارم در بارسلونا بماند. این یک تصمیم بسیار شخصی است و باید ببینیم مسی چه حسی دارد و چه اتفاقی می افتد. دوست دارم برای سالیان طولانی بازی کردن او در بارسا و موفقیتش را ببینم زیرا او لیاقتش را دارد. خوشحالم که خوان لاپورتا مدیرعامل باشگاه شده است. او شخصیت بالایی دارد، خونسرد و باتجربه است و می داند چه می کند. خیلی خوش بینم که او باشگاه را به جایگاه اصلی اش برگرداند.
ادن هازارد، وینگر باشگاه رئال مادرید دیگر بازیکنی است که فابرگاس رابطه نزدیکی با او دارد. این بازیکن در رئال مادرید دائما دچار مصدومیت شده و روزهای خوبی در پایتخت اسپانیا نداشته است. فابرگاس در مورد هازارد گفت:

او می داند در موردش چه فکر می کنم چون به تازگی با هم صحبت کردیم. می داند که خیلی بدشانس بوده است. به عنوان بازیکن 5 سال در کنار او بودم و هیچوقت مصدوم نشد. شاید دو بار به خاطر مسائل کوچک مصدوم شد. به همین خاطر دیدن این همه مصدومیت او برایم شوک آور است زیرا انتظار ندارید بازیکنی باقدرت مثل او که هر سه روز بازی می کرد و مصدوم نمی شد، به یکی از باشگاه های خوب دنیا و رویایی اش برود و این اتفاقات برایش بیافتد. این موضوع مرا ناراحت می کند زیرا همیشه گفته ام ادن این توانایی را دارد که هر چه دوست دارد بشود. او می توانست فاتح لیگ قهرمانان و توپ طلا شود و از نظر استعداد در کنار بهترین بازیکنان دنیا است. معتقدم اگر مسائلی جزیی به سود او پیش برود، همان ادنی را خواهیم دید که می شناسیم و دوست داریم. 
خندیدن هازارد در کنار بازیکنان چلسی بعد از حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان چیزی بود که انتقادات زیادی از وینگر بلژیکی را رقم زد. با این حال فابرگاس می گوید، هازارد می تواند این مسائل را مدیریت کند. او در این باره گفت:

وقتی برای یکی از باشگاه های بزرگ بازی می کنید، توجهات رسانه ای بخشی از زندگی شما است. در بارسلونا که بودم این مسائل برای من هم پیش می آمد. بخشی از شغل فوتبالیست هاست و باید با آن کنار بیایید و قوی باشید. در آغاز جوان تر بودم و این مسائل رویم اثر می گذاشت اما بعدا به سرعت فهمیدم که وقتی از افرادی مثل مارادونا، مورینیو، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی هم انتقاد می شود، چرا نباید از من انتقاد شود؟ حتی اگر به خاطر یک بازی بد از شما انتقاد کنند، به سرعت می فهمید که مشکل شخصی با شما ندارند. باید این انتقادات را بپذیرید و از آن برای بهتر شدن استفاده کنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.