پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

مربی فوتبال عراق: ایران در حمله جسورتر خواهد بود

مربی فوتبال عراق: ایران در حمله جسورتر خواهد بود

یکی از کارشناسان فوتبال عراق اعتقاد دارد که نیاز مبرم شاگردان اسکوچیچ به سه امتیاز دیدار با تیم ملی عراق، باعث افزایش جسارت و شجاعت مهاجمان ایران خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی، مربی عراق اظهار داشت:

این بازی برای هر دو تیم دشوار است و از لحاظ فنی و سطح کیفی، نسبت به دیدار با کامبوج و هنگ‌کنگ متفاوت خواهد بود. سطح دو تیم بسیار به هم نزدیک است و باور دارم که عراق توان ارائه نمایشی خوب در این مسابقه را دارد.
وی با بیان اینکه شاگردان کاتانتس مقابل تیم‌های بی‌کیفیت افت می‌کنند، تصریح کرد:

این موضوع را مقابل کامبوج و هنگ‌کنگ مشاهده کردیم اما عراق مقابل تیم‌های قدرتمند بازی‌های خوبی به نمایش درمی‌آورد. نکته مهم دیگر، این است که تیم‌های دوم سایر گروه‌ها شرایط خوبی ندارند و کمتر از 11 امتیاز به دست آورده‌اند. این موضوع به نفع عراق است و شانس صعود ما را افزایش می‌دهد. تیم با گزینه پیروزی یا تساوی به میدان می‌رود، اما تساوی برای ایران مفید نیست و این باعث می‌شود رقیب در حمله تیمی جسورتر باشد.
مربی فوتبال عراق با اشاره به شیوه‌های متفاوت بازی تیم ملی این کشور در دیدارهای مختلف گفت:

کاتانتس در هر بازی، روش‌های مختلفی پیاده می‌کند و نمی‌توان برنامه بازی عراق را پیش‌بینی کرد. تیم ایران به‌خاطر دفاع قدرتمند خود متمایز است و به شیوه منطقه‌ای بازی می‌کند. ضروری است که بازیکنان در این مسابقه متمرکز باشند و به توپ‌های برگشتی توجه کنند. آنها باید بدانند هر اشتباه دفاعی می‌تواند به قیمت نتیجه بازی تمام شود.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.