پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

کمالوند: ایران با قدرت عراق را شکست می‌ دهد

کمالوند: ایران با قدرت عراق را شکست می‌ دهد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت تیم ملی مقابل عراق برنده می‌شود و قدم مثبتی برای فدراسیون فوتبال و هیئت رییسه جدید آن ثبت می‌شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، کمالوند در ابتدا اظهار داشت:

شرایط تیم خوب شده و روند تیمی خیلی خوبی پیدا کرده‌ایم. از نظر روحی و روانی همچنین از لحاظ بدنی، پیشرفت خوبی داشته‌ایم و در ۳ بازی اخیر اوضاع بسیار خوبی داشته‌ایم. خدا را شکر کل مجموعه همکاران، بازیکنان و مدیران باشگاه هم قسم شده‌ایم تا به اهداف تیم سایپا برسیم.
وی افزود:

در موفقیت‌های اخیر تلاش‌های هیئت مدیره قوی و منسجم باشگاه خیلی تاثیر داشته است. در سال‌های مربیگری‌ام حداقل با ۳۰ مدیر کار کرده‌ام. چند مدیر مانند سراجی دیده‌ام که به این میزان وقت بگذارد. سراجی با قوت قلب از تیم حمایت می‌کند، همین موضوع باعث شده کار بهتری ارائه کنیم. بی‌تردید حمایت مدیران می‌تواند ثبات نتیجه‌گیری تیمی و البته افزایش روحیه بازیکنان موثر باشد. امیدوارم با شناختی که از توانایی بازیکنان پیدا کرد‌ه‌ایم، تیم را در لیگ‌برتر حفظ کنیم و آن را به سرمنزلش برسانیم. با این شرایط مسیر خیلی برای ما هموارتر شده است.
سرمربی تیم فوتبال سایپا در ارتباط با دیدار ایران برابر عراق نیز گفت:

به نظرم تیم ملی مقابل عراق برنده می‌شود و قدم مثبتی برای فدراسیون فوتبال و هیئت رییسه جدید آن ثبت می‌شود. امیدوارم که روند خوب ملی‌پوشان همینطور ادامه پیدا کند و بدون دردسر به مرحله بعد و سپس به جام جهانی صعود کنیم. انشاالله مقابل عراق با اقتدار برنده می‌شویم و تعصب‌مان را نشان می‌دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.