یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

هری کین: همه می خواهند کار خود را با پیروزی آغاز کنند؛ مقابل کرواسی عملکرد تیمی فوق العاده ای داشتیم

هری کین: همه می خواهند کار خود را با پیروزی آغاز کنند؛ مقابل کرواسی عملکرد تیمی فوق العاده ای داشتیم

هری کین معتقد است که بازیکنانی که اولین بازی خود در یک تورنمنت مهم را انجام دادند، عملکرد خوبی داشتند و باعث افتخار انگلیس شدند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، هری کین در مورد فیلیپس و سایر بازیکنانی که برای اولین بار در یورو به میدان رفتند، گفت:

فیلیپس فوق العاده و درخشان بود. او به تازگی مصدومیت کتفش را پشت سر گذاشته، او در تمرینات خوب بود و سخت تلاش کرد تا برای اولین بازی تیم آماده باشد. واضح است که او در ترکیب قرار گرفت و عملکرد فوق العاده ای داشت. چند بازیکن بودند که اولین بازی خود را برای انگلیس در یک تورنمنت بزرگ انجام می دادند و آن ها باعث افتخار کشورشان شدند.
هری کین در مورد این که هدفش این بوده است که فضاها را برای سایر مهاجمان انگلیس خالی کند، توضیح داد:

این همیشه بخشی از سبک بازی من بوده است. گاهی اوقات وقتی که به عمق می روم، این موضوع به وینگرها یا هافبک ها فضای لازم برای فرار به پشت مدافعان را فراهم می کند، در نتیجه این همیشه در مورد انجام کارم برای تیم است. ما بازیکنان فوق العاده ای در بازی با توپ و بازیکنان فوق العاده ای در خطوط عقب تر داریم، این را روی گل استرلینگ مشاهده کردید. ما چندین دونده داشتیم و او وارد شد و به خوبی توپ را وارد دروازه کرد. این شروعی عالی است، ما می دانیم که هنوز راه زیادی در پیش داریم اما همیشه همه می خواهند که کارشان را با پیروزی آغاز کنند. این یک پایه ریزی عالی برای باقی تورنمنت است.
هری کین در ادامه در مورد شک و تردیدها در مورد ترکیب ابتدایی ساوتگیت پس از فیکس شدن استرلینگ و تریپیر و غیاب سانچو و چیلول گفت:

به همین دلیل است که او کارش را انجام می دهد و هواداران شک می کنند، این بخشی از فوتبال است. ما تیمی عالی داریم و می توان درک کرد که هر کسی تفکر خودش را در مورد این که چه کسی باید فیکس باشد، دارد اما ما عملکرد تیمی فوق العاده ای داشتیم و مهم است که در طول تورنمنت از کل تیم استفاده کنیم، قرار نیست هر هفته با یک ترکیب ثابت به میدان برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.