دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

کیلیان ام باپه: امیدوارم به رکورد پلاتینی برسم؛ رویارویی با آلمان رویایی است

کیلیان ام باپه: امیدوارم به رکورد پلاتینی برسم؛ رویارویی با آلمان رویایی است

کیلیان ام باپه مطمئن است که بنزما می تواند کمک حال تیم ملی فرانسه باشد

به گزارش ایران ورزشی؛کیلیان ام باپه، ستاره جوان تیم ملی فرانسه که از امیدهای اصلی خروس ها در مسیر قهرمانی یورو 2020 است پیش از جدال حساس با آلمان در اولین بازی گروه F، در کنفرانس خبری پیش از این دیدار صحبت کرد. به گزارش وب سایت یوفا، ام باپه در این کنفرانس درباره رویارویی با آلمان گفت:

فقط روی یک چیز متمرکز هستیم: یورو. اگر می خواهیم قهرمان شویم، باید متحد بمانیم. خوش شانس هستیم که یک کشور حامی ماست. احساس قدرت می کنیم و حالا باید این قدرت را در زمین نشان دهیم. آلمان تیم قدرتمندی است و یک رقیب سرسخت برای ما خواهد بود. ما با تمام توان خود در این بازی حضور می یابیم. چنین دیداری یک رویای کودکی است که حالا به حقیقت پیوسته است.
ام باپه درباره بازگشت بنزما به تیم ملی فرانسه و بهبود حال کریستین اریکسن هم صحبت کرد:

کریستین اریکسن؟ وقتی در تمرین بودیم، مربی این خبر را به ما داد. امیدوارم حالش خوب شود و خانواده و نزدیکانش هم حال خوبی داشته باشند. با دیدن خبر بهبودی اریکسن، خیال مان آسوده شد و امیدواریم اخبار خوب بیشتری از راه برسد. کریم بنزما؟ از نظر انسانی او واقعا مرد خوبی است و به خوبی در گروه جا افتاده است. ما چندان در کنار هم بازی نکرده ایم و این تازه شروع ماجراست. بنزما بازیکنی عالی است و کمک زیادی به تیم ما خواهد کرد. شکی ندارم که بنزما برای تیم ملی فرانسه مفید خواهد بود.
میشل پلاتینی که در یورو 1984 توانست 9 گل به ثمر برساند و آقای گل شود، در کنار کریستیانو رونالدو بهترین گلزن تاریخ یورو است. ام باپه در خصوص رسیدن به رکورد این اسطوره فوتبال فرانسه گفت: 

شکستن رکورد میشل پلاتینی در یورو 1984؟ زدن 9 گل در یک تورنمنت خیلی است اما رکوردها برای شکسته شدن ساخته شده اند و امیدوارم بتوانم به این رکورد برسم. در یک دنیای موازی، دوست داشتم دونده صد تر شوم. وقتی در موناکو بودم گاهی اوقات در پیست دوی کنار زمین، صد متر می دویدم. در تست های سرعت تمرینات پاری سن ژرمن مشخص شد سرعت من 33-34 کیلومتر بر ساعت است، سرعتی که بقیه نمی توانند به آن برسند. گاهی اوقات کمی برای هم تیمی هایم صبر می کنم تا تنها کسی نباشم که نزدیک دروازه می رسد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.