چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

لاپورته: موراتا بازی بعدی سه گل می زند و دهان منتقدانش را می بندد

لاپورته: موراتا بازی بعدی سه گل می زند و دهان منتقدانش را می بندد

مدافع تیم ملی اسپانیا از آلوارو موراتا در برابر منتقدان دفاع کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم ملی اسپانیا روز گذشته در اولین دیدار خود مقابل سوئد موفق به گلزنی نشد تا این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد. ناکامی اسپانیا در گلزنی باعث شد تا نوک پیکان انتقادات به سمت آلوارو موراتا، مهاجم نوک اسپانیا در این دیدار قرار بگیرد که چندین موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و هواداران حاضر در استادیوم سویا این بازیکن را هو کردند. با این وجود آیمریک لاپورته، مدافع تیم ملی اسپانیا می گوید موراتا در بازی های آینده دهن منتقدانش را خواهد بست. مدافع باشگاه منچسترسیتی در این باره گفت:

نمی توان به توانایی های مهاجمی مثل آلوارو شک کرد. او بارها توانایی هایش را نشان داده است. او در بازی بعدی سه گل می زند و دهان همه منتقدانش را می بندد.
لوئیز انریکه، مربی تیم ملی اسپانیا، دیگر فردی بود که از عملکرد مهاجم تیمش دفاع کرد و گفت:

  شنیدم که اوایل بازی موراتا را تشویق می کردند و تمرکزم را روی این بخش می گذارم. موراتا مهاجم بزرگی است که می تواند کارهای زیادی انجام دهد. امروز بدشانس بود اما فوتبال و زندگی همین است. بازی کردن در شرایطی که هواداران تشویقتان می کنند آسان تر است و امیدوارم او دیگر هو نشود و شرایط تغییر کند.
اگر چه  بخش اعظمی از انتقادات به خاطر عملکرد موراتا بود اما این مهاجم تنها کسی نبود که تواسط هواداران هو شد. دنی اولمو، یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی اسپانیا در این باره گفت:

درک نمی کنم چرا ما را هو می کردند. هواداران باید حامی همه ما باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.