دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

عباس چمنیان: تراکتوری ها گفتند پول نداریم، برو شکایت کن

عباس چمنیان: تراکتوری ها گفتند پول نداریم، برو شکایت کن

عباس چمنیان در خصوص جدایی خود از تراکتور صحبت هایی را مطرح کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، عباس چمنیان، مربی سابق تراکتور در خصوص شکایت خود از باشگاه تبریزی به میزان گفت:

من بصورت توافقی از تراکتور جدا شدم و قرار بود تا ۱۰ فروردین ۵۰ درصد از مطالبات پرداخت شود و مابقی را ببخشم که این اتفاق نیفتاد و به من گفتند پول نداریم و برو شکایت کن. از طریق سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیر ماجرا هستم امیدوارم باشگاه به تعهداتش عمل کند و با پرداخت به موقع از مشکلات بعدی جلوگیری کند.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال جوانان در خصوص بازی تیم ملی مقابل عراق گفت:

تیم بسیار خوب و یکدستی داریم و می‌توانیم از پس عراق بربیاییم. عراقی‌ها فوتبال خوبی ارائه می‌دهند و تیمی جنگنده و فیزیکی هستند.
مربی تیم‌های پایه گل گهر سیرجان در خصوص شرایط این تیم گفت:

باشگاه گل‌گهر ساختاری صنعتی و سازمان یافته دارد و مدیران این مجموعه نگاه خوب و سازنده‌ای به آکادمی و فوتبال پایه دارند. ما یک برنامه ریزی و چشم انداز چندساله داریم تا آکادمی گل‌گهر سیرجان بتواند در وهله اول نیاز خود باشگاه را تامین کند و سپس در بحث فروش و انتقال بازیکن فعال‌تر باشیم. به طور کلی باید شکاف بین تیم‌های بزرگسالان و آکادمی‌ها کمتر شود تا به یک بهره وری مناسب برسیم.
او در خصوص همکاری خود با سرمربی تیم بزرگسالان گل گهر (امیر قلعه‌نویی) گفت:

قلعه‌نویی شناخت خوبی از جوانان دارد و از آنها به خوبی در تیم استفاده می‌کند. اگر مربی‌های تیم‌های پایه خوب کار کرده و بازیکنان خوبی را پرورش دهند کار برای مربیان تیم‌های بزرگسالان هم راحت می‌شود. ما ظرفیت‌های زیادی در فوتبال داریم و حتی می‌توانیم به درآمد هنگفتی از راه پرورش ستاره برسیم. اصلی‌ترین صنعت درآمدزا در برزیل همین پرورش بازیکن است و حتی سهم بیشتری از قهوه دارد.
چمنیان در رابطه با مسعود شجاعی و شروع دوران مربی‌گری او گفت:

مسعود بازیکنی بسیار عالی بود و می‌تواند مربی بسیار بزرگی باشد. او ظرفیت و استعداد بالایی دارد و با کسب تجربه و کمک افراد باتجربه می‌تواند به جایگاه خوبی در مربی‌گری برسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.