یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تکذیب شایعات انتقال برناردو سیلوا و کانسلو به بارسلونا در ازای معاوضه

تکذیب شایعات انتقال برناردو سیلوا و کانسلو به بارسلونا در ازای معاوضه

در روزهای اخیر خبرگزاری های اسپانیا مدعی شدند که منچسترسیتی نام هفت بازیکن خود را برای تبادل با دمبله و روبرتو به بارسلونا پیشنهاد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Manchester Evening News، منچسترسیتی با بارسلونا هیچ تبادلی که شامل ژائو کانسلو یا برناردو سیلوا شود را انجام نخواهد داد. در روزهای اخیر نام این دو پرتغالی به بارسلونا لینک شده است و به عنوان گزینه های تبادل با عثمان دمبله و سرجی روبرتو مطرح شده اند. با این حال، منابع اطراف باشگاه منچسترسیتی هر گونه معامله و تبادلی که شامل این دو بازیکن پرتغالی شود را رد کرده اند. کانسلو زیر نظر بارسلونا بوده است اما بعید به نظر می رسد که با وجود چهار سال باقیمانده در قرارداد خود، منچسترسیتی را ترک کند و هیچ نشانه ای از نارضایتی در این باشگاه در فصلی که گذشت نشان نداده است. در مورد برناردو نیز، پس از اتمام مسابقات یورو در مورد آینده این بازیکن بحث می شود.

ایلکای گوندوعان، آیمریک لاپورته و رحیم استرلینگ بازیکنانی هستند که از آن ها به عنوان هدف نقل و انتقالاتی احتمالی بارسلونا نام برده شده است اما منچسترسیتی این خبرها را نادیده گرفته و همانند انتقال دو بازیکن پرتغالی به نیوکمپ، جدایی این بازیکنان را نیز رد کرده است. رحیم استرلینگ که انتظار می رود فصل بعد در منچستر بماند و همچنان برای سیتیزن ها بازی کند، اگر چه آینده او نیز مشخص نخواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.