شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

کارها را به وکیلم سپردم و پیش‌داوری نمی‌کنم

رادوشویچ: باید چک را ببریم تا برای صعود امید داشته باشیم

رادوشویچ: باید چک را ببریم تا برای صعود امید داشته باشیم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

بوژیدار رادوشوویچ سنگربان کروات پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش در وضعیت مبهمی در کشورش به سر می‌برد با وجود این و با تمام مشکلاتی که برای رادو به وجود آمده، سنگربان کروات پرسپولیس روزی نیست که از تمرین و وظیفه حرفه‌ای خودش غافل شود. به بهانه مسابقات یورو و آگاه شدن از وضعیت رادو با او گفت و گویی داشتیم.

به گزارش ایران ورزشی؛بوژیدار رادوشوویچ سنگربان کروات پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش در وضعیت مبهمی در کشورش به سر می‌برد با وجود این و با تمام مشکلاتی که برای رادو به وجود آمده، سنگربان کروات پرسپولیس روزی نیست که از تمرین و وظیفه حرفه‌ای خودش غافل شود. به بهانه مسابقات یورو و آگاه شدن از وضعیت رادو با او گفت و گویی داشتیم.

رادو مطالباتت را از پرسپولیس دریافت کردی یا باز هم مانند چند روز اخیر هیچ اتفاق جدیدی برای تو رخ نداده؟!
باید به شما بگویم متأسفانه هیچ اتفاق جدیدی در مورد من رخ نداده و مطالبات فصل قبلم پرداخت نشده و این موضوعی است که وکیلم در آخرین صحبتی که با من داشته این موارد را به من گفته است.
اما تو قرارداد سه‌ساله با پرسپولیس داری و اگر طلبت پرداخت نشود با فسخ احتمالی پرسپولیس باید پول سه سال قراردادت را پرداخت کند و این موضوع در بحبوحه مشکلات مالی فراوان پرسپولیس بار شدیدی به باشگاه وارد می‌سازد!
خیلی دوست ندارم در این خصوص صحبت کنم چون این وسط همه چیز به تصمیم باشگاه پرسپولیس و صحبتی که بین باشگاه و وکیلم رد و بدل می‌شود بستگی دارد و حرف من هیچ چیز را جلو نمی‌برد و احیاناً حلش نمی‌کند به همین دلیل فکر می‌کنم نباید حرفی زد یا پیش‌داوری و گمانه‌زنی کرد.
پرسپولیس در سوپر‌جام باید به مصاف تراکتور برود. چقدر شانس برد برای تیمت قائل هستی؟
تراکتور تیم بدی نیست و مهره‌های خوبی دارد اما فکر می‌کنم تیم پرسپولیس این فصل پرمهره‌ترین و کامل‌ترین تیم فعلی ایران است که بدون تعارف از همه تیم‌های مدعی دیگر قوی‌تر است و هیچ تیمی نمی‌تواند رودرروی پرسپولیس بایستد و از پس رویارویی با مدافع عنوان قهرمانی برآید از همین رو شانس اول برد سوپر‌جام پرسپولیس است و تراکتور نمی‌تواند مانع قهرمانی پرسپولیس در سوپر‌جام شود و من خودم هم با وجود اینکه در ایران نیستم اما واقعاً و از صمیم قلب دوست دارم پرسپولیس برنده شده و قهرمانی سوپر‌جام را به هواداران‌مان تقدیم کند.
در خصوص رویارویی‌تان با استقلال در جام حذفی چه صحبتی داری؟ سال قبل با دروازه‌بانی خودت به استقلال در جام حذفی باختید این بار برای دربی جام حذفی و مقابله با حریف سنتی‌تان براساس قرعه چه نظری داری؟
از زمان مسابقه فصل قبل‌مان با استقلال در جام حذفی خیلی گذشته و حالا شرایط دو تیم نسبت به آن زمان کاملاً متفاوت است. فکر می‌کنم شاید بهتر بود که دو تیم در مراحل پایانی به هم می‌خوردند اما بالاخره جام حذفی که کاملاً شرایط متفاوتی با لیگ برتر دارد راه کوتاهی برای قهرمانی یک تیم است از همین رو حتماً تیم ما فقط برای شکست دادن استقلال به مصاف این تیم خواهد رفت چون سه‌گانه زدن در مسابقات داخلی و قهرمانی آسیا جزو اهدافی است که برای این فصل ما هدفگذاری شده و من اطمینان دارم با شرایط خوبی که پرسپولیس دارد حتماً مدعی اصلی قهرمانی در سه جام داخلی و همچنین قهرمانی آسیاست.
در دربی قبلی پرسپولیس در لیگ برنده شد این بار هم در جام حذفی پرسپولیس می‌تواند برد قبلی‌اش را مانند دربی قبل تکرار کند؟
من گفتم شرایط بازی‌های لیگ با جام حذفی خیلی با هم متفاوت است نمونه‌اش هم گاهاً نتایج عجیب و به قول شما شگفتی‌هایی است که در جام حذفی رقم می‌خورد با وجود این پرسپولیس آنقدر قوی و پرقدرت هست که اجازه ندهد تیمی مقابل آن در مرحله یک‌چهارم قد علم کند و بایستد حتی اگر آن تیم استقلال باشد. تیم پرسپولیس در چند سال اخیر به واسطه بردها و نتایج خوبی که کسب کرده، قهرمانی‌های زیادی کسب کرده به همین دلیل همه تیم‌ها از رویارویی با پرسپولیس وحشت دارند و از بازی با پرسپولیس می‌ترسند.
تمریناتت را دنبال می‌کنی؟
بله، حتماً. من سنگربانی حرفه‌ای هستم و به همین دلیل حتی یک روز هم نمی‌شود که از تمرین کردن و روی فرم نگه داشتن خودم غافل باشم به همین دلیل هم روزی دو جلسه تمرین می‌کنم؛ یک جلسه تمرین بدنسازی و جلسه دیگر به تمرین دروازه‌بانی با توپ زیر نظر یکی از مربیانم باز می‌گردد که انصافاً خیلی خوب با من تمرین می‌کند و مرا به لحاظ کار با توپ هم در شرایط خوبی قرار داده است.
تیم ملی کشورت هم که مقابل تیم ملی انگلیس باخت و شروع ناامید‌کننده‌ای در یورو داشت!
بله متأسفانه تیم ملی کرواسی شروع خوبی در یورو نداشت و بازی را با یک گل اختلاف به انگلیس باخت.
به صعود تیمتان از گروهش امیدواری؟
بازی بعدی تیم ما با تیم چک است و ما باید این بازی را ببریم و برنده از بازی خارج شویم در غیر این صورت شرایط‌مان برای صعود بسیار سخت می‌شود. ما برای صعود از گروهمان فکر می‌کنم حداقل به گرفتن چهار امتیاز نیاز داریم و دیگر نباید بازی بد و ضعیف‌مان مقابل انگلیس را بار دیگر تکرار کنیم. تیم خوب با بازیکنانی شایسته و مربی کاربلدی در اختیار داریم که می‌توانند نتایج خوبی را رقم بزنند به همین دلیل خیالم راحت است که تیم ملی‌مان در بازی با چک باختش مقابل انگلیس را جبران خواهد کرد. چک تیم خوبی است اما بازیکنان ما خوب می‌دانند که برای صعود حتماً باید در دو بازی آینده‌شان نتایج لازم را بگیرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.