پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

حساب مردم خونگرم تبریز از مدیرانی که به این راحتی انگ تبانی می زنند جداست

رشید مظاهری: به زودی و با تمام جزئیات جواب این اتهام را می دهم

رشید مظاهری: به زودی و با تمام جزئیات جواب این اتهام را می دهم

پس از بیانیه امروز تراکتوری ها مبنی بر تبانی رشید مظاهری با باشگاه استقلال، این دروازه بان ملی پوش در اینستاگرام خود توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی، دروازه بان ملی پوش و فعلی استقلالی ها درباره حرف و حدیث های مطرح شده از سوی مدیران باشگاه تراکتور، توضیحاتی به این ترتیب ارائه کرد:

با سلام خدمت همه هواداران باشگاه بزرگ استقلال

امروز مطالبی علیه بنده در فضای مجازی منتشر شد که بر خود لازم می دانم توضیحاتی را ارائه کنم.

من در طی چند وقت اخیر برای اینکه استقلال به حاشیه نرود و مثل همیشه با قدرت فقط روی فوتبالم تمرکز داشته باشد، ترجیح دادم سکوت کنم و هیچ مصاحبه ای نیز انجام ندادم. ولی بعضی ها از سکوت من سواستفاده کردند و حرفهایی زدند که سراسر کذب است.

در ابتدا باید بگویم حساب مردم شریف و خونگرم تبریز با مدیرانی که به بازیکنی که یک فصل برایشان زحمت کشیده اتهام تبانی می زنند کاملا جداست. به موقع و با تمام جزئیات، پس از صدور قطعی رای توسط کمیته محترم تعیین وضعیت، جواب قطعی به این آقایان خواهم داد و امیدوارم آنها در مراجع قضایی، دلایل محکمه پسندی برای متهم کردن اینجانب داشته باشند.

از طرفی فردی که اصلا او را نمی شناسم تعهد کاری من را زیر سوال برده و فقط در جواب او باید بگویم می تواند تعهد کاری من را از مدیر بزرگی همچون سعید آذری و مربیان سرشناسی همچون کارلوس کی روش، دراگان اسکوچیچ، امیر قلعه نویی، علیرضا منصوریان و یا محمود فکری بپرسد تا متوجه شود همیشه و هر جا که بودم با تمام وجود و صداقت کامل کارکردم.

در پایان از هواداران باشگاه بزرگ استقلال می خواهم به هوچی  گری عده ای معلوم الحال که خودشان می دانند چه تخلفی مرتکب شده اند توجه نکنند و فقط به حمایت از باشگاه بزرگ استقلال بپردازند که موفقیتش آرزوی همه ماست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.