جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

روی کین: پوگبای تیم ملی فرانسه با پوگبای منچستریونایتد فرق دارد

روی کین: پوگبای تیم ملی فرانسه با پوگبای منچستریونایتد فرق دارد

هافبک سابق منچستریوناید معتقد است عملکرد پوگبا در ترکیب شیاطین سرخ تفاوت زیادی با عملکرد او در تیم ملی فرانسه دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در جریان پیروزی شب گذشته فرانسه مقابل آلمان، پل پوگبا یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فرانسه بود و عملکردی فوق العاده داشت. این عملکرد فوق العاده در تیم ملی فرانسه باعث شده است تا برای روی کین، بازیکن سابق تیم منچستریونایتد، این سوال پیش بیاید که چرا عملکرد پوگبا در منچستریونایتد تفاوت زیادی با بازی های او در پیراهن فرانسه دارد. کین در این باره گفت:

دائما در مورد پل پوگبا حرف زده می شود. شکی نیست که او پسر با استعدادی است. هنوز می خواهم چیزهای بیشتری از او ببینم. به خصوص هنگامی که برای منچستریونایتد بازی می کند. شکی نیست که در تیم ملی فرانسه بازیکنان بهتری کنار پوگبا هستند و این بازیکن می تواند راحت تر بازی کند. به نظرم وقتی پوگبا در یونایتد است، به اندازه کافی مسئولیت پذیر نیست و شاید هم مسئولیت زیادی بر شانه او است. شاید هم بازیکنان کافی در کنار او وجود ندارند که بتوانند مسئولیت پذیر باشند. می دانم در تیم ملی فرانسه او این مسئولیت را با سایر بازیکنان اطرافش تقسیم می کند. شاید در منچستریونایتد بیش از حد تنها است و شاید به همین خاطر فشار بیشتری رویش حس می کند.مشخصا بین پوگبایی که در تیم ملی فرانسه می شناسیم و پوگبای منچستریونایتد تفاوت وجود دارد.
پاتریک ویرا، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه نیز با نظر کین موافق است و می گوید:

  در مورد عملکرد پوگبا در منچستریونایتد ابهاماتی وجود دارد. عملکرد او در تیم ملی به مراتب بهتر است. شاید به خاطر سیستم بازی باشد و او در سیستم بازی فرانسه احساس راحتی بیشتری می کند. او به وضوح بازیکنی مهم و رهبر سایر هم تیمی هایش است. با این حال هنگام حضور در منچستریونایتد باید مسئولیت هایی را بر عهده بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.