سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

لوییس سوارز: این آخرین کوپا آمریکای من است

لوییس سوارز: این آخرین کوپا آمریکای من است

مهاجم تیم ملی اروگوئه می گوید کوپا آمریکای پیش رو، آخرین حضور او در این تورنمنت خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، تیم ملی اروگوئه در دور اول مسابقات کوپا آمریکا استراحت داشت و در دور دوم باید مقابل آرژانتین صف آرایی کند. لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی اروگوئه می گوید انتظار دیداری سخت مقابل آرژانتین خواهد داشت. این مهاجم در جریان کنفرانس خبری مجازی که توسط فدراسیون فوتبال اروگوئه برگزار شد، در مورد اولین بازی تیمش در مسابقات کوپا آمریکا گفت:

باید سعی کنیم نگذاریم موقعیت های زیادی ایجاد کنند زیرا در خط حمله بازیکنان بسیار قدرتمندی دارند. باید از نقاط ضعف آرژانتین استفاده کنیم و دروازه امیلیانو مارتینز را باز کنیم.
مهاجم اتلتیکومادرید می گوید از عملکرد تیم ملی کشورش در بازی های اخیر رضایت ندارد. اورگوئه در دو بازی اخیر تیمش در انتخابی جام جهانی مقابل پاراگوئه و ونزوئلا به تساوی بدون گل رسیده است. سوارز در این باره گفت:

از خودمان انتظار بیشتری داریم زیرا می دانیم توانایی هایمان بیشتر است.
سوارز که در چهارمین کوپا آمریکای دوران حرفه ای خود شرکت می کند، گفت:

می دانم سن و سالم به گونه ای است که این تورنمنت آخرین حضورم در کوپا آمریکا خواهد بود زیرا برای دور بعدی مسابقات خیلی مسن خواهم بود و نمی خواهم در صورتی که کمک حال تیم نباشم، جای بازیکنان جوان تر را اشغال کنم. بازیکنان جوانی با انگیزه و عطش فراوان وجود دارند و می خواهند در تیم ملی بازی کنند و به نظرم ایجاد فضا برای آنها کار درستی خواهد بود.
تیم ملی اروگوئه امروز تست کرونا می دهد و سپس به ورزشگاه کاراسکو خواهد رفت تا به برزیلیا سفر کند. اروگوئه روز جمعه در برزیلیا مقابل آرژانتین صف آرایی خواهد کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.