شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

فرانک دی بوئر: ده لیخت مقابل اتریش فیکس خواهد بود؛ غیاب آرناتوویچ، فقدان بزرگی برای اتریش است

فرانک دی بوئر: ده لیخت مقابل اتریش فیکس خواهد بود؛ غیاب آرناتوویچ، فقدان بزرگی برای اتریش است

فرانک دی بوئر معتقد است که ووت وخهورشت پس از عملکرد درخشانش در بوندسلیگا، شایسته فیکس بودن در تیم ملی هلند است.

به گزارش ایران ورزشی، فرانک دی بوئر در این کنفرانس خبری در مورد فیکس بودن وخهورشت و نیمکت نشینی لوک دی یانگ در سه بازی اخیر، گفت:

بسیار ساده است. من نمی خواستم در شروع کار تغییرات زیادی را در ترکیب تیم ایجاد کنم. حسی که در مورد ترکیب تیم داشتم خیلی خوب بود و بعد شما با بازیکنانی به کار خود ادامه می دهید که به شما اطمینان خاطر می دهند که می توانید در این مسابقات پیشروی کنید. من به لوک نیز گفتم که می خواهم با ووت وخهورشت بازی کنم چون او خودش را ثابت کرده است. من با لوک روراست بودم. ووت وخهورشت با وجود گلزنی های اش در بوندسلیگا، آن هم مقابل حریفانی خوب، شایسته این فرصت است.
ماتیاس ده لیخت مقابل اتریش فیکس خواهد بود. فکر می کنم که ما به اندازه کافی در بازی با توپ راحت هستیم تا بتوانیم همان عملکردی که مقابل اوکراین داشتیم را مقابل اتریش داشته باشیم. ما مقابل اوکراین، عیناً دو گل را به حریف تقدیم کردیم. ما می توانیم و باید بهتر باشیم. در بازی ها همیشه یک تیم هست که می خواهد بازی را بچرخاند و به دست بگیرد و یک تیم هست که می خواهد از این موضوع استفاده کند. این تفاوت بین اسپانیا و سوئد است. اختلاف بسیار زیاد است اما سوئد نتیجه می گیرد.
اتریش می تواند با سیستم های مختلفی بازی کند. آن ها همیشه 3-3-4 بازی می کنند اما مقابل حریفانی که با همین سیستم بازی می کنند، آن ها با سیستم سه دفاعه به میدان می روند. آن ها تیم خوبی هستند. محرومیت آرناتوویچ؟ دیدم که تحقیقاتی روی این مسئله انجام می شود اما دقیق نمی دانم که قضیه چیست. برای اتریش متاسفم که او را در اختیار ندارد چون آرناتوویچ بازیکن خوبی است. این فقدان بزرگی برای اتریش خواهد بود و با کمال احترام، این اتفاق به سود ماست.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.