شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

ممفیس دیپای: می خواهم زیر نظر کومان بازی کنم؛ به زودی خبرهایی در مورد آینده ام منتشر می شود

ممفیس دیپای: می خواهم زیر نظر کومان بازی کنم؛ به زودی خبرهایی در مورد آینده ام منتشر می شود

ممفیس دیپای، مهاجم تیم ملی هلند در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم مقابل اتریش در هفته دوم مرحله گروهی یورو 2020 حاضر شد و در مورد آینده اش و بارسلونا صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، ممفیس دیپای در پاسخ به سوال ها در مورد آینده اش و این که آیا انتقالش به تیمی به زودی رسمی خواهد شد یا خیر، گفت:

همه می دانند که چند وقتی است که من به بارسلونا لینک شده ام و می خواهم زیر نظر رونالد کومان بازی کنم. فقط صبر کنید و بعد خبرها منتشر خواهند شد. همه می دانند که مذاکرات و صحبت هایی صورت گرفته و فکر می کنم که در این مورد به زودی خبرهایی خواهیم داشت. باید صبر کنیم اما می توانم بگویم که به زودی قادر خواهیم بود که خبری قطعی در این مورد داشته باشیم.
من در حال حاضر روی تیم ملی تمرکز کرده ام که بسیار مهم است. ما بازی سختی مقابل اتریش در پیش داریم اما امیدواریم که بتوانیم پیروز شویم. اول باید اتریش را شکست دهیم و سپس بازی به بازی پیش می رویم. در حال حاضر ما کاملاً و به شدت روی این بازی تمرکز کرده ایم. ما مقابل اوکراین شروعی تماشایی داشتیم و اگر چه در نیمه دوم با مشکلاتی رو به رو شدیم اما فکر می کنم که نمایش خوبی ارائه دادیم. من همیشه تلاش می کنم که دروازه حریف را زیر نظر داشته باشم اما کار تیمی را نیز فراموش نکنم چون برقراری چنین تعادلی برای پیروزی در بازی ها، برای تیم ضروری است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.