یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

پله: دوست دارم نیمار رکورد مرا بشکند

پله: دوست دارم نیمار رکورد مرا بشکند

اسطوره تیم ملی برزیل می گوید دوست دارد نیمار رکورد او را بشکند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در جریان پیروزی 4 بر صفر تیم ملی برزیل مقابل پرو در مسابقات کوپا آمریکا، نیمار، مهاجم باشگاه پاری سن ژرمن موفق شد یک گل بزند و بعد از آن شروع به اشک ریختن کرد. او بعد از مسابقه در مورد اشک ریختن های بعد از گلش گفت که مردم کشورش سال های سختی را سپری کرده اند و می خواهد باعث افتخار مردمش شود. این بازیکن تنها 9 گل تا رسیدن به رکورد 77 گل پله در پیراهن تیم ملی برزیل فاصله دارد و در مصاحبه اش در مورد رسیدن به رکورد پله گفته بود:

رسیدن به رکورد پله انگیزه زیادی در من ایجاد می کند. در دو سال اخیر اتفاقات زیادی برای من افتاده است. تعداد گل های زده من نشان دهد لذت بردن من از بازی در پیراهن برزیل و حضور در زمین مسابقه به عنوان نماینده ای از کشورم است. همه ما روزهای سختی را سپری می کنیم. این که الگوی کسی باشم و مردم را خوشحال کنم، برایم لذت بخش است. داستانی که در حال نوشتن آن به همراه تیم ملی هستم را دوست دارم. دوست دارم خانواده و دوستانم به من افتخار کنند. این آمار و ارقام معنی و مفهومی ندارد و تنها افتخاری است برای من که می توانم نماینده برزیل باشم.
حال اسطوره تیم ملی برزیل می گوید شکسته شدن رکوردش توسط نیمار و دیدن تماشای بازی این بازیکن چیزی است که لبخند نزدن و لذت نبردن از آن را غیر ممکن می کند. پله در حساب کاربری خود در فضای مجازی در پاسخ به صحبت های نیمار نوشت:

هر وقت این پسر را می بینم در حال لبخند زدن است. نمی توانید وقتی او را می بینید لبخند نزنید، لبخندش مسری است. من هم همانند تمام مردم برزیل همیشه از دیدن بازی او خوشحال می شوم. او امروز یک قدم دیگر به سمت شکستن رکورد من در تیم ملی برزیل برداشت و خیلی دوست دارم به رکورد من برسد. هنوز هم همان قدر از بازی او لذت می برم که روز اول بازی کردن او را دیدم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.