دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

داستان بطری های کوکا کولا تمامی ندارد؛ شوخی یارمولنکو با حرکت رونالدو

داستان بطری های کوکا کولا تمامی ندارد؛ شوخی یارمولنکو با حرکت رونالدو

مهاجم تیم ملی اوکراین با حرکت کریستیانو رونالدو و جابه جا کردن بطری های کوکا کولا در جریان کنفرانس مطبوعاتی شوخی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، به نظر می رسد داستان جا به جا کردن بطری های تبلیغاتی در کنفرانس خبری تمامی ندارد و بازیکنان همچنان قصد دارند این بطری ها را جا به جا کنند. همین چند روز پیش و در جریان کنفرانس خبری تیم ملی پرتغال بود که کریستیانو رونالدو با برداشتن بطری های کوکا کولا از جلوی خود باعث ایجاد حواشی فراوانی شد. حال آندری یارمولنکو، مهاجم تیم ملی اوکراین روز گذشته در جریان کنفرانس خبری خود با این حرکت رونالدو شوخی کرد و از شرکت های کوکا کولا و هاینکن خواست از او برای تیزرهای تبلیغاتی خود استفاده کنند.

یارمولنکو که در جریان پیروزی دو بر یک تیمش مقابل مقدونیه شمالی یک گل زد و یک پاس گل نیز داد، در کنفرانس خبری ناگهان جریان مصاحبه را متوقف کرد و گفت:

می شود این کار را بکنم؟ دیدم همین چند روز پیش رونالدو بطری های کوکا کولا را کنار گذاشت. من کوکا کولا را اینجا می گذارم و هاینکن را هم کنارش. بچه ها! با من تماس بگیرید!
گفتنی است حرکت رونالد در چند روز اخیر واکنش های جهانی داشته و باعث سقوط سهام کوکا کولا نیز شده بود. بعد از حرکت رونالدو، لوکاتلی بازیکن تیم ملی ایتالیا نیز حرکت ستاره پرتغالی را تکرار کرده بود. پل پوگبا ستاره مسلمان تیم ملی فرانسه هم دیگر بازیکنی بود که بطری های نوشیدنی هاینکن را از جلوی خود برداشته بود. این در حالی است که هاینکن از نسخه های بدون الکل خود برای تبلیغات در مسابقات یورو استفاده کرده است.  از سوی دیگر روملو لوکاکو، دیگر بازیکنی بود که حرکت یارمولنکو را تکرار کرد و حامیان مالی مسابقات را تشویق کرده بود که برای تبلیغات با مدیر برنامه هایش تماس بگیرند.

مساله جا به جا کردن بطری ها کار را به جایی رسانده که مسئولان برگزار کننده مسابقات از احتمال جریمه کردن بازیکنان خاطی صحبت کرده اند. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی در ادامه تورنمنت برای این بطری های تبلیغاتی خواهد افتاد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.