دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

دیدیه دشان: گریزمان یکی از بهترین بازیکنان اروپا و جهان است؛ پر بودن استادیوم به سود مجارستان است

دیدیه دشان: گریزمان یکی از بهترین بازیکنان اروپا و جهان است؛ پر بودن استادیوم به سود مجارستان است

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه در کنفرانس خبری پیش از بازی با مجارستان حاضر شد و در مورد نقش گریزمان، وضعیت آمادگی پاوار و هرناندز و اهمیت این بازی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، دیدیه دشان در این کنفرانس خبری گفت:

گریزمان بازیکنی هجومی و خلاق است. او استعداد قابل توجهی دارد و تلاش زیادی، گاهی بیش از حد برای کمک به عملکرد دفاعی تیم می کند. این برای او طبیعی است و این برای تعادل تیم و عملرد تیمی ما مهم است. این موضوع مانع از تاثیرگذاری او در خط حمله نمی شود. او مراقب شرایط جسمانی اش است و بازیکنی فوق العاده حرفه ای است. فقط کافی است به آمار او نگاه کنید تا تاثیری که در فرانسه دارد را درک کنید. او یکی از بهترین بازیکنان اروپا و جهان است.
لوکاس هرناندز در طول تمرینات مشکل کوچکی داشت و من این را تایید می کنم اما این مشکل به خوبی کنترل شد. پاوار برخوردی داشت که عواقبی را در پی نداشت. نگرانی ای در مورد آمادگی و در دسترس بودن بازیکنان وجود ندارد.
شرایط سیاسی در مجارستان و پر بودن استادیوم؟ بیایید فوتبال را از سیاست جدا کنیم. پر بودن استادیوم و حمایت هواداران مجارستان، مزیتی برای این تیم است و در مقابل پرتغال مدت زیادی به آن ها کمک کرد. مجارستان تیمی رقابت طلب و بسیار منظم و سازماندهی شده است. حضور یک مربی ایتالیایی در این تیم، در این قضیه دخیل بوده است.
اهمیت بازی و سیستم چرخشی؟ مسابقه اول دور گروهی مهم است اما هرگز تعیین کننده نیست. مزیت داشتن یک برد، به ما این امکان را می دهد که اگر شنبه نتیجه یکسانی بگیریم، بعد از دو بازی به دور بعد صعود کرده باشیم. این هدف اول ماست. من هر کاری می کنم تا مطمئن شوم که این داستان خوب پیش می رود. ما قدم به قدم پیش می رویم. من پیش از بازی دوم به بازی سوم فکر نمی کنم. ممکن است همان ترکیب بازی قبلی به میدان بروند، شاید تغییراتی در ترکیب رخ دهد و همه این ها فردا مشخص می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.