پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

فدریکو کیه‌زا: ما اینجا هستیم که تا آخرین مرحله پیش برویم، این رویای ماست

فدریکو کیه‌زا: ما اینجا هستیم که تا آخرین مرحله پیش برویم، این رویای ماست

فدریکو کیه زا معتقد است تیم ملی ایتالیا برای رسیدن به فینال یورو 2020 مقابل هر تیمی که لازم باشد، بازی می کند و ترسی ندارد

 به گزارش ایران ورزشی، کیه زا در این کنفرانس خبری گفت:

مربی از ما می خواهد که همیشه آماده باشیم. وقتی او مرا فرا می خواند، من هر گونه که بخواهد بازی می کنم. در تیم ملی فقط 11 بازیکن وجود ندارد، بلکه ما 26 بازیکن هستیم و همه بازیکنان برای رسیدن به هدفمان مهم هستند اما همه باید در زمان مناسب در رسیدن به این هدف مشارکت داشته باشند. ما اینجاییم که تا آخرین مرحله پیش برویم و این رویای ماست.
ممکن است در مراحل بعدی با یکی از تیم های بلژیک یا فرانسه رو به رو شوید.

برای رسیدن به خط پایان باید مقابل این تیم ها قرار بگیریم و ما در مقابل همه آن ها بازی خواهیم کرد. ولز؟ آن ها تیمی قوی و سرسخت هستند و مطمئناً ما را به چالش می کشند. آن ها بازیکنان مهمی چون گرت بیل را در اختیار دارند. آرون رمزی یکی دیگر از بازیکنان فوق العاده ولز است که بازیکنی بسیار باهوش است. من در داخل و خارج از زمین او را تحسین می کنم. او اخیراً با مصدومیت هایی درگیر بوده اما همیشه بهترین عملکردش را ارائه داده است. او دوست من است، ما رابطه خوبی با هم داریم اما اخیراً با هم صحبت نکرده ایم.
اتفاقی که برای اریکسن افتاد؟

این چیزی است که همه را تحت تاثیر قرار داده است. این اتفاق باعث شد که به یاد دوران بدی بیافتم و به داویده آستوری فکر کنم.
الگری؟

من هنوز چیزی از او نشنیده ام و با او صحبت نکرده ام اما هنوز می خواهم از پیرلو بابت اعتمادی که در فصل گذشته به من کرد، تشکر کنم. وقتی به تورین برگردم، از ملاقات الگری و شروع کار با او خوشحال می شوم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.