پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

یواخیم لوو: خط حمله پرتغال تنها به رونالدو محدود نمی شود؛ آلمان باید پیشرفت کند

یواخیم لوو: خط حمله پرتغال تنها به رونالدو محدود نمی شود؛ آلمان باید پیشرفت کند

یواخیم لوو از تقابل پرتغال و آلمان می گوید

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، در حساس ترین مصاف هفته دوم مرحله گروهی یورو 2020، تیم های پرتغال و آلمان راس ساعت 20:30 روز شنبه، در فوتبال آرنای شهر مونیخ به مصاف هم می روند. یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

می توانم در تیم یک ذهنیت کاملا مصمم و یک اراده مطلق را حس کنم. همه می دانند که ما نیاز داریم و باید پیشرفت کنیم. بر کسی پوشیده نیست که در بازی قبل مقابل فرانسه، موقعیت های گلزنی کمی ایجاد کردیم. روی این موضوع کار کرده ایم. احتمال در بازی قبل بیش از حد روی احتیاط در دفاع کردن متمرکز شده بودیم. به ضرباهنگ بیشتری احتیاج داریم و باید برای ریسک وارد شدن به یک سوم هجومی آماده باشیم.
گورتسکا؟ او برای 5 یا 6 هفته دور از میادین بوده و مشخصا نمی تواند 90 دقیقه کامل بازی کند.
پرتغال در خط حمله تنها به رونالدو محدود نمی شود؛ آنها 4 الی 5 بازیکن دارند که از توانایی های چشمگیری بهره می برند. بازیکنانی که می توانند سرنوشت بازی های بزرگی  چون بازی فردا را تنها با حرکات فردی خودشان رقم بزنند. این تیم از لحاظ تاکتیکی منعطف پذیر و از لحاظ تکنیکی قدرتمند است. دور نگه داشتن بازیکنان پرتغال از دروازه بسیار دشوار است چون گرفتن توپ از آنها بسیار سخت است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.