پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

فرناندو سانتوس: هیچ تیمی در جهان نمی‌خواهد با پرتغال بازی کند

فرناندو سانتوس: هیچ تیمی در جهان نمی‌خواهد با پرتغال بازی کند

سانتوس، بازی آلمان و فرانسه را به خوبی آنالیز کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، در حساس ترین مصاف هفته دوم مرحله گروهی یورو 2020، تیم های پرتغال و آلمان راس ساعت 20:30 روز شنبه، در فوتبال آرنای شهر مونیخ به مصاف هم می روند. فرناندو سانتوس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

فرانسه مقابل آلمان بسیار عمقی دفاع کرد و هیچ فضایی به آنها نداد؛ اینگونه می شود جلوی موقعیت سازی آلمان را گرفت. فرانسه یک بازی فوق العاده به نمایش گذاشت و آلمان قصد داشت از سرعت مهاجمان و پاس های هافبک هایی چون کروس، گوندوعان و کیمیش بهره ببرد. فرانسه توانست به مسابقه تعادل ببخشد، بازی را به زمین آلمان بکشاند و این تیم را خنثی کند. ما باید از داشتن توپ بهره ببریم، به خط هافبک آنها یورش ببریم و به این موارد توجه زیادی داشته باشیم.
پرتغال از یک نقطه مشخص به بعد، به یک حریف قابل احترام تبدیل شد. ما پیش از این هم تیم قدرتمندی بودیم اما حقیقت این بود که 4 یا 5 تیم بزرگ اروپایی، اگرچه به خاطر بازیکنان پرتغال بازی سختی را برای خودشان پیش بینی می کردند اما به قوی تر بودن خودشان کاملا باور داشتند. به نظر من در این لحظه هیچ تیمی در اروپا یا جهان وجود ندارد که بخواهد مقابل پرتغال بازی کند و به ما به چشم یک حریف آسان نگاه کند.
به هیچ وجه از آلمان نمی ترسم. به نظرم هر دو تیم به حریف شان احترام می گذارند چون از قدرت حریف برای رقم زدن سرنوشت بازی آگاهی دارند. اگر بگوییم پرتغال مقابل آلمان در خاک این کشور  شانس بیشتری برای پیروزی دارد هم از خط قرمز عبور کرده ایم، اگر بازیکنان اینگونه فکر کنند، حتی نتیجه مساوی هم نصیب مان نخواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.