جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

گرشاسبی در مدیریت پرسپولیس؟

واکنش مجلس به حمایت از گرشاسبی برای مدیر عاملی در پرسپولیس

واکنش مجلس به حمایت از گرشاسبی برای مدیر عاملی در پرسپولیس

محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت مجلس روی شخص خاصی برای مدیرعاملی این باشگاه نظری ندارد و افرادی که مسئولیت به این مهمی را می‌خواهند قبول کنند، باید بر اساس شاخص‌ها انتخاب شوند.

به گزارش ایران ورزشی، محمدمهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با خبرنگاران در واکنش به بازنشسته بودن حمیدرضا گرشاسبی برای بازگشت به پرسپولیس، اظهار داشت: 

وجهه باشگاه پرسپولیس بالاتر از آن است که بخواهند با تبلیغات رسانه‌ای و فضای مجازی برایش مدیرعامل انتخاب کنند. اجازه بدهند با انجام کار کارشناسی در این خصوص تصمیم‌گیری شود تا بی‌ثباتی که را که شاهد آن هستیم دیگر اتفاق نیفتد.

فروردین درخصوص شایعه حمایت مجلس از گرشاسبی برای حضور در پرسپولیس، افزود: 

مجلس روی شخص خاصی برای مدیرعاملی این باشگاه نظری ندارد و افرادی که مسئولیت به این مهمی را می‌خواهند قبول کنند، باید بر اساس شاخص‌ها انتخاب شوند. اگر هم از ما نظری خواسته شود، احترام به نظرات کارشناسی شده متولیان، پیشکسوتان و هواداران نظر مجلس خواهد بود.

وی در پایان افزود: 

قبل از اینکه نام افراد برای حضور در پست‌هایی مثل مدیرعاملی پرسپولیس مطرح شود، قانون منع بکارگیری بازنشستگان را در این مورد بررسی خواهند کرد تا ابهامات برطرف شود و اگر هم خلاف قانون عمل کنند باید تبعاتش را بپذیرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.