چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

پاسخ موراتا به انتقادات: نمی توانم کاری کنم همه دوستم داشته باشند

پاسخ موراتا به انتقادات: نمی توانم کاری کنم همه دوستم داشته باشند

مهاجم تیم ملی اسپانیا پاسخ منتقدانش را داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم ملی اسپانیا در دیدار افتتاحیه خود در مسابقات یورو مقابل سوئد توانست رکورد بیشترین پاس سالم در طول یک مسابقه در تورنمنت را به ثبت برساند با این وجود شاگردان لوئیز انریکه نتوانستند قفل دروازه سوئد را باز کنند تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

این اتفاق باعث شد تا انتقادات زیادی به آلوارو موراتا، مهاجم تیم ملی اسپانیا وارد شود. حال این مهاجم در آستانه دومین مسابقه اسپانیا در یورو پاسخ منتقدانش را داده است. مهاجم 28 ساله تیم ملی اسپانیا که به تازگی قرارداد قرضی خود با یوونتوس را نیز تمدید کرده است، در این باره گفت:

از نظر من این شرایط و انتقادات بسیار عادی است. از وقتی زیر 17 سال داشتم در تیم ملی رده های مختلف بازی کرده ام و در چنین تورنمنت هایی به میدان رفته ام. نمی توانم کاری کنم همه مرا دوست داشته باشند. باید به انتقادات احترام گذاشت اما نباید زیاد به آن توجه کرد و باید به جایش تلاش کنید. در طول مسابقه، همه چیز با سرعت بالایی اتفاق می افتد و فرصتی برای فکر کردن وجود ندارد. دروازه بان زاویه را به خوبی بست و باید دقت ضربه ام را تنظیم می کردم. نمی دانم امروز توپم وارد دروازه می شود یا نه اما مانند همیشه از تمام توانم برای تیم ملی استفاده خواهم کرد. بسیار رایج است که وقتی در مسابقه ای که لایق برد هستید، به تساوی می رسید، انتقاداتی به شما وارد شود. نظر مردم حال و روحیه مرا تغییر نمی دهد. اگر گلزنی کنم، به خاطر مردمی که همیشه در کنارم بوده اند خوشحال خواهم بود اما در حال حاضر شرایط خوبی دارم. مهمترین کاری که کرده ام این است که زندگی همیشه ام را دارم و در کنار هم تیمی هایم هستم. هر کاری که انجام می دهیم اهمیت دارد.مشخص است که مهاجم برای گلزنی زندگی می کند. وظیفه مان گلزنی است. در بازی مقابل سوئد از نظر فیزیکی خیلی تخلیه شدم و به نظرم برخی کارها را به خوبی انجام دادم اما به نظر می رسد همه چیز به گلزنی من بستگی دارد و این بخشی از کار ما مهاجم ها است.
با توجه به پیروزی سوئد مقابل اسلواکی، اسپانیا باید در دیدار دوم خودش مقابل لهستان به پیروزی برسد. در غیر این صورت کار سختی در دیدار پایانی خود برای صعود به دور بعد مسابقات خواهد داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.