جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ایزد سیف‌ الله‌ پور: نساجی به معنای واقعی خصوصی است

ایزد سیف‌ الله‌ پور: نساجی به معنای واقعی خصوصی است

ایزد سیف الله پور مدیرعامل تیم نساجی مازندران درباره شرایط این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، ایزد سیف‌ الله‌ پور در خصوص برگزاری اردوی خارجی تیم فوتبال نساجی مازندران به میزان گفت:

نساجی مشکل مالی ندارد و به معنای واقعی تیم خصوصی هستیم. تنها خواسته ما از مسئولان استان مازندران این است که حامی بخش خصوصی باشند. چرا که بخش خصوصی آن مواردی را به عهده گرفته، آن‌ها باید انجام می‌دادند.
سیف الله پور افزود:

اردوی نساجی با شرایط خیلی خوبی در ترکیه برگزار شد. کمپ تیم ما در ۱۰۰ کیلومتری استانبول قرار داشت و آب هوای آنجا بسیار مناسب بود. صبح و بعد از ظهر تمرینات پیگیری شد و ساکت الهامی سرمربی تیم اهدافش را دنبال کرد. دو بازی دوستانه هم در آنجا برگزار کردیم.
مدیرعامل نساجی مازندران پیرامون تقابل با ماشین‌سازی تبریز گفت:

۲۶ خرداد هم دیدار دوستانه‌ای با فولاد در تهران داشتیم و بعد از آن آماده بازی با ماشین‌سازی در لیگ برتر می‌شویم. ماشین‌سازی انگیزه زیادی دارد و یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است. همواره گفته‌ام برای فوتبال تبریز احترام زیادی قائلم و از نظر فنی سطح نمایندگان این شهر همواره بالاست. در این بازی با تمام توجه و تمرکز ظاهر می‌شویم.
سیف الله پور درباره بازخورد برگزاری اردوی ترکیه در میان بازیکنان و کادرفنی نساجی، تصریح کرد:

به عنوان مدیرعامل وظیفه‌ام است که امکانات را برای تیم فراهم کنم. امیدوارم هواداران و همه دوستداران نساجی از این روند راضی باشند. تمام تلاشمان را به همراه کادرفنی و بازیکنان انجام می‌دهیم تا تیم در لیگ برتر حفظ شود و نتایج لازم را بگیرد.
مدیرعامل نساجی در پاسخ به اینکه آیا در خصوص اردوی ترکیه با نقد مواجه شده است، پاسخ داد:

انتقاد همیشه وجود دارد، اما انتقاد باید سازنده باشد. در برابر انتقاد سازنده وظیفه‌ام است که تمام و کمال تلاشم را انجام بدهم تا مشکلات احتمالی برطرف شود. ضمن اینکه دیکته نانوشته، غلط ندارد. برای انتقادات غیرسازنده، هم احترام قائل هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.