پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

اشپیتیم آرفی: پرسپولیس دارد یک تاریخ بزرگی برای فوتبال ایران می‌ سازد

اشپیتیم آرفی: پرسپولیس دارد یک تاریخ بزرگی برای فوتبال ایران می‌ سازد

اشپیتیم آرفی معتقد است که البته اگر بخواهی قهرمان بشوی باید از حریفان و از موانعی مثل این بگذرید

به گزارش ایران ورزشی، اشپیتیم آرفی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درابره بازی پیش رو در سوپر جام، اظهار داشت:

به صورت کلی، اوضاع پرسپولیس که خیلی خوب است. با این تیمی که کنار هم هستند، ترسی از تیم های دیگر ندارند ولی الان مساله، شرایطی است که برای پرسپولیس ایجاد شد. به خاطر تیم ملی 6 تا 7 بازیکن برای نزدیک به سه هفته با تیم نبودند. باید ببینیم این مساله چه تاثیری می‌گذارد. بلاخره کار را که سخت‌تر می‌کند. فرق می‌کند با این که مثل حریف خودشان، نفرات داشتند. استراحت می‌کردند و بعد با هم تمرین می‌کردند. البته اگر بخواهی قهرمان بشوی باید از حریفان و از موانعی مثل این بگذرید.
وی درباره ارزیابی خود از بازی سوپرجام ادامه داد:

حدس می‌زنم پرسپولیس با یک ترکیب متفاوت بازی کند. نه این که بازی را جدی نگیرند، شاید، یک جورهایی مجبور باشند چون یک تعداد مهم از ترکیب اصلی تیم در تمرینات نبود. من اگر جای یحیی بودم، به بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند و ممکن است در اینده به ان ها نیاز داشته باشم اجازه می‌دادم یک 90 دقیقه خوب بازی کنند. البته شاید این در پرسپولیس سخت باشد ولی بازی‌های سختی در لیگ و جام حذفی داریم و در آکثر ان ها هم باید به پیروزی برسیم.
مهاجم سابق پرسپولیس درباره سرنوشت لیگ با توجه به رقابت نزدیک در بالای جدول اضافه کرد:

من در کل می‌گویم این می‌تواند مهمترین قهرمانی پرسپولیس در این سال‌ها باشد، چون یک تاریخ بزرگی را برای فوتبال ایران می‌سازد. من بعید می‌دانم حالا حالاها یک تیم بتواند 5 بار پیاپی قهرمان بشود. این قهرمانی پرسپولیس می‌تواند برای فوتبال ایران یک دنای جدید باشد. من در ایران بزرگ نشدم که همه مسایل را از گذشته بدانم ولی به نظرم این مهمترین و سخت‌ترین قهرمانی پرسپولیس خواهد بود. یک پدیده عجیب و غریب خوب است برای تیمی که تاریخ می‌سازد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.