سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

محمد بلبلی: به استقلال بر می‌ گردم

محمد بلبلی: به استقلال بر می‌ گردم

هافبک نفت مسجدسلیمان بیان کرد من بازیکن قرضی هستم و در هر صورت باید به استقلال برگردم اما می‌خواهم تاثیرگذار باشم و به نفت کمک کنم

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، محمد بلبلی درباره وضعیت نفتی‌ها پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت:

وضعیت تیم خداراشکر خوب است. امروز درصدی از قراردادمان هم به ما پرداخت شد و بچه‌ها هم ۴۵ روز است که دارند تمرین می‌کنند و یک اردو هم در مسجدسلیمان برگزار کردیم. ما آماده بازی با فولاد هستیم، چون تمرینات پرفشاری را طی روزهای گذشته برگزار کردیم.
او ادامه داد:

من پس از مصدومیتی که برایم اتفاق افتاد به تمرینات برگشتم و کارهای درمانی را ادامه می‌دهم. حدود یک هفته زمان می‌برد تا بتوانم به تیم اضافه شوم. امیدوارم بتوانم زودتر آمادگی‌ام را به دست آورم تا به تیمم کمک کنم. بازی سختی با فولاد داریم و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم.
هافبک نفت مسجدسلیمان درباره نتایج خوب نفتی‌ها با محمود فکری گفت:

ابتدا از داریوش یزدی تشکر می‌کنم که خودش و همچنین دستیارانش خیلی زحمت کشیدند اما این فوتبال است و متاسفانه این اتفاقات پیش می‌آید. حضور محمود فکری و کادرش انگیزه بسیار زیادی را به بازیکنان تیم داد و آمدن آقای فکری باعث تغییر و تحول اساسی در تیم شد. خداراشکر نتایج به شکلی شد که نتایج بدی نگرفتیم و بچه‌ها هم از ته دل با هم هم پیمان هستند و جو تیم بسیار صمیمی است.
او اضافه کرد:

این مساله بسیار به ما کمک می‌کند و احساس می‌کنیم می‌توانیم نتایج بهتر از این هم کسب کنیم اما هنوز چند بازی مهم داریم و نمی‌توانیم همه چیز را تمام شده حساب کنیم. ان‌شاءالله این شرایط مساعد ادامه پیدا کند تا این بچه‌ها بیشتر از گذشته دیده شوند.
بلبلی درباره بازگشتش به استقلال گفت:

من به هر حال بازیکن قرضی هستم و در هر صورت باید به استقلال برگردم و تمریناتم فصل جدید را در استقلال شروع کنم. البته اینجا تلاش خواهم کرد تا به نفت کمک کنم و به عنوان یک مهره تاثیرگذار در نفت دیده شوم و به استقلال برگردم. فعلا تمرکزم در نفت مسجدسلیمان است و می‌خواهم تا پایان فصل اینجا تلاش کنم اما به هر شکل باید به استقلال برگردم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.