چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

علی فیروزی: نباید اشتباه کنیم

علی فیروزی: نباید اشتباه کنیم

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد باید تمام تلاش‌مان را به کار بگیریم که از بازی با سایپا و دیگر دیدارهای خانگی با امتیاز از زمین خارج شویم و نباید اشتباه کنیم

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، علی فیروزی  با اشاره به شرایط خوب این تیم پیش از بازی با سایپا، گفت:

اردوی تیم در تهران از نظر روحی روانی و فنی کمک بسیار خوبی به تیم داشت. در حال حاضر شرایط‌مان خوب است و امیدوارم در بازی با سایپا نتیجه خوبی بگیریم و البته باید تمام تلاش‌مان را به کار بگیریم که از این بازی و دیگر دیدارهای خانگی با امتیاز از زمین خارج شویم و نباید اشتباه کنیم زیرا پیش از این امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم. ضمن این‌که مردم آبادان در بازی‌های خانگی پیش‌رو انتظار برد دارند.
او بیان کرد:

البته نباید کاری شود که بار مضاعفی روی دوش بازیکنان ایجاد شود. در فوتبال حادثه و اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیستند ولی ما محکوم به کم کردن اشتباه در بازی‌های آینده هستیم و با بهره‌گیری از فرصت‌ها باید بتوانیم امتیازات خوبی جمع‌آوری کنیم. به هر حال برای این‌که شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم، در دیدار با سایپا محکوم به برد هستیم.
مدیر تیم صنعت نفت آبادان تاکید کرد:

باید بتوانیم شرایط خوب‌مان را تا بازی با سایپا حفظ کنیم. کسب سه امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم است و به اندازه شش امتیاز ارزش دارد. امیدوارم این اتفاق خوب برای صنعت نفت آبادان رقم بخورد.
او در پاسخ به این سوال که گویا مطالبات باشگاه صنعت نفت آبادان از دراگان اسکوچیچ توسط فدراسیون فوتبال پرداخته شده است؟ گفت:

اطلاع دقیقی از این ماجرا ندارم و بهتر است که مدیریت باشگاه در این خصوص توضیح هد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.