جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

برای دربی داور خارجی بیاورید

فنونی‌زاده: به قرعه کشی جام حذفی مشکوکم

فنونی‌زاده: به قرعه کشی جام حذفی مشکوکم
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی خبرنگار

یک بار دیگر استقلال در قرعه کشی جام حذفی به پرسپولیس خورد. فصل پیش هم استقلالی‌ها در دربی جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار گرفتند و توانستند این تیم را شکست دهند. این برای دومین بار است که استقلال برای رسیدن به سکوی قهرمانی باید پرسپولیس را از پیش رو بردارد و از آنجایی که استقلال نتوانست در لیگ برتر به خواسته‌اش که همانا قهرمانی است برسد، باید در جام حذفی برای هواداران سنگ تمام بگذارد.

به گزارش ایران ورزشی؛یک بار دیگر استقلال در قرعه کشی جام حذفی به پرسپولیس خورد. فصل پیش هم استقلالی‌ها در دربی جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار گرفتند و توانستند این تیم را شکست دهند. این برای دومین بار است که استقلال برای رسیدن به سکوی قهرمانی باید پرسپولیس را از پیش رو بردارد و از آنجایی که استقلال نتوانست در لیگ برتر به خواسته‌اش که همانا قهرمانی است برسد، باید در جام حذفی برای هواداران سنگ تمام بگذارد. البته مشکلات این روزهای استقلال نگران کننده و در رأس این مشکلات، مشکل مالی این تیم بدجور توی ذوق می‌زند! در خصوص تمام مسائل اخیر و همچنین مشکلات استقلال با مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت باشگاه استقلال همکلام شدیم. فنونی‌زاده از جمله پیشکسوتانی است که برای پرسپولیسی‌ها کری می‌خواند و از این لحاظ هواداران پرسپولیس دل خوشی از او ندارند.

مشکلات استقلال زیاد است اما آنچه این روزها باعث دردسر این تیم شده، مشکلات مالی است که انگار هیچ‌کس قصد ندارد برای رفع آنها قدمی بردارد!
با فرهاد چندی پیش جلسه گذاشتند در نهایت چه اتفاقی افتاد؟ پیش از این هم به هواداران وعده‌های زیادی دادند اما در نهایت هیچ اتفاقی نیفتاد. نکته اینجا است که هر بار دو تا از بدهی‌ها را می‌دهند و 10 را پرداخت نمی‌کنند! هیچ کس قرار نیست در نهایت بدهی‌های باشگاه را صاف کند. امیدواریم بعد از جابه‌جایی‌هایی که انجام می‌شود حداقل افراد جدید کاری انجام دهند.
این روزها بعضی از بازیکنان در تمرینات استقلال حاضر نمی‌شوند و نمونه بارز آنها دیاباته است که مدت‌هاست از تیم دور مانده است!
مگر قرار است پول فیزیوتراپی یک بازیکن را فرهاد مجیدی بدهد و مشکلات بازیکنان را او حل کند. فرهاد فقط مربی است و باید به کارهای فنی برسد اما آقایان این مسأله را فراموش کردند. فصل پیش هم مجیدی از جیبش به بازیکنان پاداش می‌داد. باور کنید اگر در هیأت مدیره فردی به نام نامداری نبود که برای استقلال بابت عشقی که به این تیم دارد خرج کند، هیچ‌کس به داد استقلال نمی‌رسید. فقط این را باید بگویم بیچاره این هوادار. بیچاره مردمی که به خاطر عشق به استقلال اینقدر حرص می‌خورند.
همچنان هیأت مدیره استقلال با هم اختلاف دارند و از طرفی هم مددی را به عنوان مدیرعامل قبول ندارند اما کسی به فکر تیم استقلال نیست!
متأسفانه خیلی وقت است که شرایط استقلال اینطور است و همانطور که همه می‌دانند انگار آقایان دلشان نمی‌خواهد فکری به حال تیم استقلال بکنند. فقط برای یک تیم خاص وقت می‌گذارند و مشکلاتش را حل می‌کنند. آنها نمی‌خواهند استقلال مشکلاتش حل شود. فعلاً باید صبور باشید تا یکسری جابه‌جایی‌ها انجام شود. ما باید الان به فکر بازی با پدیده باشیم. مهدی رحمتی مقابل فرهاد مجیدی قرار می‌گیرد و به طور حتم نمی‌خواهد کم بیاورد.
پس شما این بازی را سخت می‌دانید؟
به طور حتم این بازی سخت است و استقلال برای رسیدن به سه امتیاز این بازی باید توان بیشتری بگذارد.
استقلال باز هم در جام حذفی باید با پرسپولیس بازی کند. نظرتان در خصوص این دربی چیست؟
کلاً به قرعه کشی‌های جام حذفی مشکوک هستم. احساس می‌کنم می‌خواهند به هر طریقی شده حتی قهرمانی در جام حذفی را هم از استقلال بگیرند.
چطوری؟ یعنی شما به داوری‌ها مشکوک هستید؟
صد درصد. دربی قبلی یادتان نیست داور چه بلایی سر استقلال آورد! باید برای این بازی داور خارجی بیاورند
پس امیدوار نیستید که استقلال در این بازی بتواند تیم پرسپولیس را شکست دهد؟
من اتفاقاً بر این باور هستم استقلال در این بازی پرسپولیس را مثل سال قبل شکست می‌دهد و در جام حذفی قهرمان می‌شود. مشکل استقلال بعضی از آقایان هستند که طی این چند سال اخیر هر چه که توانستند علیه این تیم کار کردند. استقلال تیم قدرتمندی است و اگر اجازه دهند کار خودش را انجام دهد بدون مشکل می‌تواند قهرمان شود. فقط یکسری حاشیه‌ها برای این تیم درست می‌کنند. هیچ توجهی به استقلال بابت مشکلات مالی ندارد در صورتی که به تیم خاصی که خودشان می‌خواهند رسیدگی می‌کنند. مشکل استقلال این است که تنها رها شده!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.