سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

سهراب بختیاری زاده: بازیکنان استقلال به احترام تاریخ باشگاه و هواداران دنبال نتیجه باشند

سهراب بختیاری زاده: بازیکنان استقلال به احترام تاریخ باشگاه و هواداران دنبال نتیجه باشند

سهراب بختیاری‌ زاده بازیکن پیشین تیم ملی و استقلال درباره شرایط این روزهای آبی پوشان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سهراب بختیاری‌ زاده درباره بحث ادامه یا قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال به تسنیم گفت:

این مسئله بحث مدیریتی است و مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم‌گیرنده هستند که با هر مربی که احساس کنند فوتبال ما نیاز به او دارد، کار کنند، اما باید بگویم دراگان اسکوچیچ در این مدت کوتاهی که حضور داشت، خیلی خوب توانست کمبودهای دور رفت را جبران کند.
بختیاری زاده افزود:

اسکوچیچ در تیم ملی عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما اینکه با او ادامه دهند یا نه، در اختیار مسئولان فدراسیون فوتبال است و تنها می‌توانم برای تیم ملی آرزوی موفقیت کنم. فوتبال ما این پتانسیل را دارد که با اسم‌های بزرگ کار کند. باید دید نگاه مسئولان فدراسیون فوتبال به آینده تیم ملی و فوتبال‌مان چگونه است.
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد مشکلات استقلال در آستانه بازی با پدیده مشهد گفت:

من یک پیام به بازیکنان و مجموعه استقلال دارم. در اینکه استقلال مشکل دارد و وزارت ورزش و جوانان چه خواسته یا ناخواسته با انتخاب‌هایش لطمه زده است، شکی نیست، اما حرفم با فرهاد مجیدیِ عزیز و بازیکنان چیز دیگری است. تاریخ استقلال و هوادارانش آنقدر باارزش هستند که بازیکنان تحت شرایط سخت به موفقیت برسند. بازیکنان را به دلیل نبود امکانات و مشکلات مالی درک می‌کنیم، ولی تا پایان لیگ امسال حرفه‌ای رفتار کنند و مشکلات را بیرون بگذارند و با انرژی عالی این چند بازی را انجام دهند.
بختیاری‌ زاده افزود:

بازیکنان به احترام سابقه استقلال و طرفداران عاشق، عشق واقعی‌شان را در این چند هفته به پایان لیگ نشان دهند و با تمام وجود بازی کنند. ضعف و کمبودها همیشه برای استقلال بوده است. تیم‌های دیگر توسط کارخانه‌های پولدار حمایت شده و می‌شوند، اما برای استقلال از گذشته تا به امروز فقط کمک سازمان تربیت بدنی و یا وزارت ورزش بوده است، مجموعه‌ای که از نظر مالی و اقتصادی مشکلاتی عدیده داشته و دارد. از بازیکنان می‌خواهم در این چند هفته به حرمت هواداران استقلال روی تیم تمرکز کنند. آنها بدانند اگر در شرایط سخت نتیجه بگیرند، قوی‌تر می‌توانند خواسته‌های‌شان را مطالبه کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.