دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

آنتوان گریزمان: در یورو، بازی کردن مقابل تمام رقبا سخت است

آنتوان گریزمان: در یورو، بازی کردن مقابل تمام رقبا سخت است

آنتوان گریزمان می گوید که ترجیح می دهد تیمش بدون گلزنی او برنده شود تا این که با وجود گلزنی او مساوی کند

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از RMC، آنتوان گریزمان در این کنفرانس خبری در مورد بازی با مجارستان گفت:

ما ناامید و کمی عصبانی هستیم. بازی پیچیده ای بود و هوا به شدت گرم بود. مجارستانی ها عالی بازی و دفاع کردند و همین موضوع ما را مقابل آن ها اذیت کرد. با وجود گرمای هوا و زمین خشک، در نیمه اول بازی کردن تقریباً سخت بود اما شرایط برای هر دو تیم یکسان بود. در نیمه دوم وقتی سیستم بازی مان را به 2-4-4 تغییر دادیم، شرایط بهتر شد و ورود عثمان دمبله نیز خیلی خوب بود. در یورو، بازی کردن مقابل تمام رقبا سخت است. حال سعی می کنیم برای بازی مقابل پرتغال به خوبی آماده شویم.
خط حمله فرانسه؟

چیزی که هر مهاجمی نیاز دارد، این است که آن گل اول خود را بزند. هر چقدر زودتر این اتفاق بیافتد، برای همه بهتر است. کریم و کیلیان موقعیت هایی دارند و بالاخره گل خواهند زد. باید صبور باشید و به آن ها اعتماد داشته باشید.
تیم ملی پرتغال؟

باید در لحظه واکنش نشان دهیم و ببینیم که از کجا می توانیم به آن ها آسیب بزنیم. ما تیم و گروه لازم برای پیروزی در این دیدار را داریم. آسان نخواهد بود اما همه چیز به ما بستگی دارد که خوب بازی کنیم و جایگاه نخست را به دست آوریم.
مقابل مجارستان ام باپه به جای تو ضربه کاشته را زد؟

او توپ را برداشت و می خواست که شوت بزند. کیلیان ضربات کاشته را خیلی خوب می زند و من این را در تمرینات دیده ام. من مشکلی با این قضیه نداشتم.
تغییرات تیم از فینال یورو 2016 مقابل پرتغال تا الان؟

من فکر نمی کنم تغییری کرده باشیم، ما فقط جاه طلب تر شده ایم. این شکست در فینال یورو آن هم در فرانسه، باعث شد که بخواهیم خودمان را با بازی کردن در یک فینال و بردن آن سورپرایز کنیم. بازی بزرگی مقابل پرتغال خواهد بود. استادیوم پر خواهد بود، بسیاری از بازیکنان در حضور خانواده های خود روی سکوها بازی خواهند کرد. برای پیروزی و شادی بخشیدن به هواداران فرانسه، همه چیز در دست خودمان است.
بازی مقابل پرتغال برای تو خاص است چون یک رگ پرتغالی هم داری؟

بازی خاصی است. در خانواده بعضی پیراهن پرتغال را خواهند پوشید و بعضی پیراهن فرانسه را می پوشند. بازی برای تیم ملی فرانسه مایه افتخار من است. بازی مقابل پرتغال همیشه کمی خاص است. بازی مقابل ملیتی فوق العاده و مقابل رونالدو همیشه استثنائی است. ما سعی خواهیم کرد که پیروز شویم، به خاطر فرانسوی ها و به خاطر مادرم.
گل نزدن کریم بنزما؟

بنزما نیاز دارد گل بزند اما او در خط حمله کمک زیادی به ما می کند و در عملکرد او شکی نیست. وقتی زمانش برسد، او نیز گل خواهد زد. ما از او حمایت می کنیم و او حمایت کادر فنی را دارد. باید صبور باشید.
عملکردت مقابل مجارستان؟

من عملکردم در نیمه اول را دوست نداشتم، لمس توپ زیادی نداشتم اما در نیمه دوم مشارکت من بیشتر شد. من دوست دارم همیشه به محوطه جریمه نزدیک باشم. می دانم که بازی مقابل مجارستان بهترین بازی من نبود و می توانم خیلی بهتر بازی کنم. داشتن ارتباط بیشتر با توپ می تواند به من و به تیم کمک کند.
عملکرد پوگبا؟

وقتی بازیکنی در مقایسه با بازی قبلی اش کمی کمتر خوب بوده است، ما او را زیر سوال نمی بریم. هوا خیلی گرم بود و حتی من نیز خسته شده بودم. او یک بازی دیگر مقابل پرتغال انجام می دهد تا ثابت کند که قادر به انجام چه کارهایی است و می تواند سطحی که مقابل آلمان ارائه داد را در هر بازی ارائه دهد.
به رکورد گلزنی پلاتینی در یورو نزدیک شده ای...

قطعاً به این آمار توجه داریم چون داریم در مورد یک اسطوره صحبت می کنیم اما این هدف اصلی من نیست. ترجیح می دهم بدون گلزنی من ببریم تا این که با وجود گلزنی من مساوی کنیم. ترجیح می دهم به تیم کمک کنم.
کریستیانو رونالدو؟

منبع الهامی برای همه. کارهایی که او در 36 سالگی انجام می دهد، خارق العاده است. هیچ کسی مانند او و مسی نخواهد بود، ما خوش شانس هستیم که آن ها را در زمین بازی ملاقات می کنیم. رونالدو بازیکنی کامل و الگویی برای تمام جوانان و بزرگ تر ها است. او می تواند برای بسیاری از جوانان نشان دهنده مسیر باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.