جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

فرانک دی بوئر: نمایش آلمان مقابل پرتغال، بهترین عملکرد یک تیم در یورو 2020 بود

فرانک دی بوئر: نمایش آلمان مقابل پرتغال، بهترین عملکرد یک تیم در یورو 2020 بود

فرانک دی بوئر به تمجید از ایتالیا و آلمان پرداخته است.

به گزارش ایران وزشی و به نقل از سایت یوفا، هلند که پیش از این صعودش به عنوان صدرنشین از گروه C قطعی شده است، فردا باید به مصاف تیم مقدونیه شمالی برود. فرانک دی بوئر، سرمربی هلند در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد.

تمرکز ما از حالا روی بهبود دفاع تیمی و بخش هجومی تیم، انتقال توپ و اینگونه مسائل خواهد بود. قطعا فشار نسبت بازی های قبل متفاوت خواهد بود زیرا ما از صعود خود مطمئنیم و حتی مسیر رسیدن مان به فینال را هم می دانیم. وظیفه ما این است که هر بازیکن را به بهترین نحو راهنمایی کنیم و به همین دلیل، این بازی روی بازی آینده ما تاثیر گذار خواهد بود. بازیکنان ما به خودشان باور دارند و مهم همین است. پیشرفت را در تیم مشاهده کرده ایم، به خصوص در نمایش دفاعی که مقابل اتریش داشتیم. به نظرم در بازی قبل می توانستیم نمایش هجومی بهتری داشته باشیم، زیرا در حالت عادی، نقطه قوت ما خط حمله ماست. هنوز در حال یادگیری هستیم و می خواهیم مقابل مقدونیه شمالی هم این کار را انجام دهیم. 
ایتالیا بیشتر از بقیه تیم ها مرا تحت تاثیر قرار داده است. آلمان هم پس از نمایشی که دیروز مقابل پرتغال داشت، در میان مدعیان جام قرار گرفته است. نمایش آنها در بازی دیشب بی نقص بود و احتمالا بهترین عملکرد یک تیم تا این لحظه از تورنمنت یورو 2020.
  ممفیس اولین کسی است که از بازی خودش انتقاد می کند، او می داند ک چه انتظاری از خودش دارد. برای پیشروی در این تورنمنت، به بهترین ورژن از ممفیس دیپای نیاز داریم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.