یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹


کلمات کلیدی
سری آ هر روز داغ تر از دیروز

میلان 3-3 رم؛تقابل روسونری با جالوروسی برنده نداشت

میلان 3-3 رم؛تقابل روسونری با جالوروسی برنده نداشت

در دیداری که همه چیز داشت، میلان 3 بار برتری خود را از دست داد تا سرانجام این تیم هم در سری آ امتیاز از دست بدهد. میلان تا پیش از این بازی، تنها تیم حاضر در 5 لیگ معتبر اروپایی بود که رکورد 100% برد را در اختیار داشت اما اشتباه تاتاروشانو روی گل اول و زلاتان روی گل سوم، روسونری را از سه امتیاز شیرین خانگی محروم کرد.

به گزارش ایران ورزشی،لیائو با حرکت زیبای خود توپ را به پشت سر مدافعان رم ارسال کرد و شیر سوئدی برای غرش کردن زیاد صبر نکرد...زلاتان در دقیقه 2 بازی  دروازه میرانته را گشود.
 
دقیقه 13 نوبت رم بود که زهر چشم بگیرد و ارسال کرنر توسط گرگ ها انجام شد ولی تاتاروشا با اشتباه در تعیین زمان پریدن،ژکو را در موقعیت دروازه خالی قرار داد و بازی به تساوی کشیده شد.
 
لیائو که حسابی ایبانز را کلافه کرده بود با یک پاس زمینی از کنار محوطه جریمه توپ را در یک قدمی سائلماکرز قرار داد و او با یک ضربه محکم گل دوم روسونری را به ثمر رساند.
 
در دقیقه 70 خطای بن ناصر بر روی پدرو درون محوطه جریمه پنالتی گرفته شد و جردن ورتو به راحتی هر چه تمام تر گل دوم رمی ها را نیز زد.
 
در دقیقه 79 در آن سوی میدان خطای مانچینی بر روی چالهان اوغلو پنالتی گرفته شد و ایبرا با یک دور خیز برای بار سوم گل پیروزی میلان را به ثمر رساند اما در دقیقه 84 خودش را میتوان بعنوان مقصر گل سوم رمی ها دانست؛کرنر از سمت راست دروازه تاتاروشا ارسال شد و دفع ناقص زلاتان با پا،توپ را در پشت سرش قرار داد جایی که کومبولا خودش را به توپ رساند تا اولین گلش را با پیراهن رم در این دیدار مهم به ثمر برساند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.