جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

کمک 300 تا 400 میلیون یورویی خانواده آنیلی به یوونتوس

کمک 300 تا 400 میلیون یورویی خانواده آنیلی به یوونتوس

مالکان باشگاه یوونتوس می خواهند مطمئن شوند که تیم در دوران پس از شیوع ویروس کرونا مشکل مالی نداشته باشد. آنها در پی برگزاری سوپرلیگ اروپا و در پی آن دریافت 350 میلیون یورو از این بازی ها بودند اما با لغو این تورنمنت، خودشان این رقم را سرمایه گذاری خواهند کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روزنامه اقتصادی 'll Sole 24 Ore خانواده آنیلی قصد دارند پس از ژانویه 2020، باز هم کمک بزرگی به باشگاه یوونتوس برسانند. کمک مالی مالکان باشگاه یوونتوس می تواند 300 تا 400 میلیون یورو باشد. در ژانویه 2020 هم خانواده آنیلی 300 میلیون یورو به باشگاه یوونتوس تزریق کردند اما آن پول در آن زمان برای توسعه اقتصادی و برندسازی یوونتوس در کنار تقویت تیم داده شد در حالی که شیوع ویروس کرونا برنامه ها را تا حدی تغییر داد و بخشی از آن پول صرف هزینه ها و جبران زیان مالی شد.

توتو اسپورت گزارش داد در حال حاضر زیان مالی یوونتوس حدود 357 میلیون یورو است و به همین دلیل خانواده آنیلی تصمیم گرفته اند برای دوران پس از ویروس کرونا، بین 350 تا 400 میلیون یورو به باشگاه پول بدهند. این رقم چیزی مشابه با رقمی است که یوونتوس قرار بود با برگزاری سوپرلیگ اروپا بدست آورد. هر چند پروژه سوپرلیگ در تورین همچنان لغو نشده و آنها با بارسلونا و رئال مادرید به طور جدی پیگیر آن هستند. همچنین توتو اسپورت گزارش داد احتمالا این کمک مالی پس از بازار تابستانی به یوونتوس می رسد، بنابراین آنها در این تابستان از این پول برای ساختن یک تیم کهکشانی استفاده نخواهند کرد. اگر این رقم در همین تابستان به یوونتوس داده شود، آنها نیازی به فروش ندارند و می توانند برای خریدهای جدید پول کافی داشته باشند. البته آنها قطعا پول های دیوانه وار در بازار خرج نمی کنند. خانواده آنیلی سرمایه گذاری جدیدی را آغاز کرده اند تا در آغاز دوره دوم مکس الگری، پروژه جدید مشکلی برای ادامه و توسعه نداشته باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.