دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

مهدی تیکدری: برخی در فضای مجازی عقده‌ های شان را خالی می‌کنند

مهدی تیکدری: برخی در فضای مجازی عقده‌ های شان را خالی می‌کنند

مهدی تیکدری بیان کرد فردی که خانواده داشته باشد به این راحتی به ناموس کسی آن هم به خاطر فوتبال که خیلی راحت در آن برخورد پیش می‌آید، اهانت نمی‌کند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، مهدی تیکدری درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال تراکتور مقابل پرسپولیس در دیدار سوپرجام گفت:

بازی متعادل بود. هر دو تیم یکی دو موقعیت داشتند اما روی یک ضد حمله گل خوردیم. در دیدارهای فینال مثل سوپرجام هر تیمی گل بخورد، کار سختی برای جبران دارد. پس از دریافت گل تمام تلاش مان را به کار گرفتیم اما نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم.
او درباره اخراج خود در این مسابقه توضیح داد:

داور ابتدا به من کارت زرد نشان داد اما کمک داور به علی صفایی گفت مشت زده‌ام. پس از آن داور به من کارت قرمز داد. در صورتی که دست خود را کشیدم و سعید آقایی هم مقداری بزرگ نمایی کرد. با این کارت قرمز روز بد من کامل شد.
بازیکن تیم تراکتور درباره اینکه پس از این اخراج در فضای مجازی حمله زیادی به او شد، توضیح داد:

این مسائل در فضای مجازی طبیعی است. افرادی که به این راحتی در این فضا به دیگران توهین می‌کنند، مشکل دارند. فردی که خانواده داشته باشد به این راحتی به ناموس کسی آن هم به خاطر فوتبال که خیلی راحت در آن برخورد پیش می‌آید، اهانت نمی‌کند.
تیکدری اضافه کرد:

با آقایی رفیق هستم و هیچ مشکلی با هم نداریم. این اهانت‌ها خیلی مهم نیست زیرا فضای مجازی برای افرادی است که هر عقده ای دارند، در آن سر افراد دیگر خالی می‌کنند.
او درباره اینکه اینستاگرام باشگاه تراکتور پس از بازی از جریمه 20 درصدی اش خبر داد، عنوان کرد:

خودم از طریق رسانه باشگاه این خبر را شنیدم اما بحث خاصی نبوده که بخواهم به خاطرش این مقدار جریمه شوم. ظاهرا معاون حقوقی تراکتور که رئیس کمیته انضباطی باشگاه است هم این خبر ر ا تکذیب کرده است. صحبت می‌کنیم و این موضوع حل می‌شود. امیدوارم این خبر درست نباشد.
بازیکن تراکتور ادامه داد:

در این دو سالی که در تراکتور بوده ام مشکلی نداشته و ندارم. دنبال حرف زدن هم نبوده‌ام. امیدوارم همه چیز درست شود. باید این بازی را فراموش کرده و تمرکز خود را برای ادامه لیگ به کار بگیریم تا از این مسابقات سهمیه را کسب کنیم.
تیکدری درباره منظور رسول خطیبی از این صحبت ‌ها مبنی بر اینکه «یک بازیکن در داخل زمین از جانش مایه می‌گذارد و یک بازیکن هم با تمام بی مسئولیتی با یک حرکت بچه گانه کل زحمات مجموعه را بر باد می‌دهد و از من انتظار دارند سکوت کنم؟» توضیح داد:

نمی‌دانم منظور خطیبی از این صحبت‌ها با چه کسی است و هیچ واکنشی هم نشان نمی‌دهم. در عمل ثابت کرد‌ه‌ام بازیکنی نیستم که فقط با لب و دهانش حرف زده و بگویم برای تراکتور چه کار کرده‌ام. ثابت کرده‌ ام هر چه در توان دارم برای تیمم و هواداران می‌گذارم.
او خاطرنشان کرد:

با هیچکس مشکل ندارم و اگر واقعا خطیبی و باشگاه چنین تصمیمی گرفته باشند یا بخواهند بگیرند، به آن احترام می‌گذارم. هیچ بازیکنی دوست ندارد در یک بازی به این مهمی اخراج شود و می‌خواهد بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد اما بازی با پرسپولیس روز بد من بود.
بازیکن تراکتور درباره مباحثی که نسبت به جدایی اش از این تیم در پایان فصل مطرح شده است، گفت:

همچنان با تراکتور قرارداد دارم و اصلا فکر این چیزها نیستم. تا زمان پایان قراردادم هم با تمام وجود در خدمت تیم هستم مگر اینکه باشگاه مرا نخواهد یا توافقی بین دو طرف نباشد. به چیزی جز موفقیت تراکتور فکر نکرده و با تمام وجود پایبند قرارداد هستم.
تیکدری ادامه داد:

هواداران تراکتور از دیشب خیلی به من لطف داده و با پیام‌های شان مرا شرمنده کردند. امیدوارم هرچه سریع‌تر ویروس کرونا از بین برود تا هواداران خوب تراکتور به ورزشگاه بیایند و ما هم با بازی‌ها و نتایج خوب، حمایت آنها را جبران کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.