جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

حسین عبدی: قهرمانی در سوپرجام شروعِ کار پرسپولیس بود

حسین عبدی: قهرمانی در سوپرجام شروعِ کار پرسپولیس بود

حسین عبدی معتقد است پرسپولیس در بهترین شرایط از نظر بازیکن در چند سال گذشته است

به گزارش ایران ورزشی، حسین عبدی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل تراکتور و قهرمانی شاگردان یحیی گل‌ محمدی در سوپرجام فوتبال ایران به میزان گفت:

اینکه پرسپولیس دوباره جام گرفت بسیار خوب است. این اولین جام داخلی در فصل جاری بود و حتماً جام آخر هم نخواهد بود.
عبدی ادامه داد:

پرسپولیس همین الان در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم مدعی قهرمانی است و این بسیار خوب است. کسب قهرمانی سوپرجام می‌تواند شروع کار پرسپولیس در گرفتن جام در فصل جاری باشد.
پیشکسوت پرسپولیس در خصوص مسائل فنی بازی هم عنوان کرد:

پرسپولیس واقعاً تیم برتر زمین بود، البته تراکتور هم حریف دست و پا بسته‌ای نبود. من فکر می‌کردم با توجه به تغییراتی که انجام شده تراکتور ضعیف‌تر از این باشد، اما تیم خوبی بود، منتها پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد.
عبدی افزود:

مسئله خوبی که در پرسپولیس وجود دارد استفاده حداکثری از حداقل موقعیت‌هاست که می‌تواند عاملی بزرگ برای قهرمانی پرسپولیس باشد. یک تیم وقتی تفکر حرفه‌ای داشته باشد یاد می‌گیرد که چطور از کوچک‌ترین و کم‌ترین موقعیت هایش بیشترین استفاده را ببرد.
حسین عبدی گفت:

امیدوارم که پرسپولیس بتواند این روند را تا رسیدن به قهرمانی آسیا ادامه بدهد تا یک فصل رویایی را پشت سر بگذارد. پرسپولیس توانایی این را دارد که امسال در همه تورنمنت‌ها به مقام قهرمانی برسد. این تیم مشکل فنی ندارد و از نظر بازیکن هم در بهترین شرایط خود در چند سال گذشته است، به خاطر همین خیلی امید دارم که پرسپولیس امسال تمام جام‌ها را کسب کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.