یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

پائو تورس: راموس همیشه الگوی من بوده است

پائو تورس: راموس همیشه الگوی من بوده است

پائو تورس، مدافع ویارئال و تیم ملی اسپانیا در مصاحبه با وب سایت گل در مورد شرایط تیم ملی اسپانیا در یورو، لوئیز انریکه، سرخیو راموس و آینده اش صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، پائو تورس در این مصاحبه گفت:

تنها فردی که در این مسابقات به ما گل زده، روبرت لواندوفسکی، یکی از بهترین های اروپا بوده است. با لاپورته ما در دو بازی قبلی آن گلی نخورده بودیم و می خواهیم به روند کلین شیت های مان برگردیم. آیمریک لاپورته همانند بقیه کاملاً شایستگی این که نماینده این کشور باشد را دارد و من این موضوع را ضمانت می کنم. من کاملاً به هم تیمی های ام اعتماد دارم.
لوئیز انریکه؟

لوئیز انریکه از روز اول رهبر این تیم بوده است. تیم فوتبالی را بازی می کند که او می خواهد. فکر می کنم که انریکه به عملکرد و تلاش ما در زمین افتخار می کند و ما به همین شکل ادامه خواهیم داد. ما به خودمان باور داریم و می دانیم که این راه درستی برای کسب نتایج است. حتی مربی نیز همانند همه ما اشتیاق زیادی برای پیش رفتن دارد و از ابتدا خوش بین بوده است. شک و تردید نسبت به لوئیز انریکه؟ نه، نه، نه، هرگز!
دعوت نشدن سرخیو راموس؟

من بارها با سرخیو راموس صحبت کرده ام، هم او و هم مربی این تصمیم را توضیح داده اند. او مشکلات جسمانی زیادی داشت و متاسفانه، مصدومیت های زیادی را تجربه کرد. من اولین کسی بودم که خواهان حضور او در اینجا بودم و او را بسیار تحسین می کنم. من از روز اول در تیم ملی با راموس راحت بوده ام و او همیشه الگویی برای من بوده است. حال او باید برای آینده اش تصمیم بگیرد و امیدوارم که بتواند بهترین تصمیم ممکن را بگیرد.
آینده ات؟

من با ویارئال قرارداد دارم، به تازگی اولین جامم را با باشگاه فتح کردم، ما در لیگ قهرمانان حضور داریم و این مرا به شدت خوشحال و هیجان زده می کند. در حال حاضر من به مسابقات یورو فکر می کنم و سپس به سوپرجام اروپا و بعد لحظات خوب بعدی فرا خواهند رسید. در ویارئال؟ بله. من در خانه ام زندگی می کنم که مکانی آرام است و من کم کم در تیمم در شهر خودم رشد و بازی کردم. من خیلی آرامم و اکنون فقط به یورو فکر می کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.