یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

لوئیس سوارز: از قهرمانی جرارد با رنجرز تعجب نکردم؛ مطمئنم استیون را مجددا در لیورپول خواهیم دید

لوئیس سوارز: از قهرمانی جرارد با رنجرز تعجب نکردم؛ مطمئنم استیون را مجددا در لیورپول خواهیم دید

مهاجم سابق لیورپول می گوید بازی در هر تیم لیگ برتری به جز قرمزهای آنفیلد برایش عجیب خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ورلدساکر، لوئیس سوارز بعد از سپری کردن فصلی بسیار موفق در اتلتیکومادرید، این روزها به همراه تیم ملی کشوررش در مسابقات کوپا آمریکا حضور دارد. شنیده ها حاکی از این است که مهاجم 34 ساله قصد دارد برای فصل آینده نیز در اتلتیکومادرید بماند، با این وجود سوارز می گوید اگر چه ایده حضور در فوتبال انگلیس به ذهن او خطور کرده است اما دوست ندارد در هیچ یک از تیم های رقیب باشگاه سابقش به میدان برود.

سوارز که به مدت سه فصل و نیم در لیورپول توپ می زد و در این دوره توانست 82 گل برای آنفلیدنشینان به ثمر برساند، در مورد بازی برای تیم دیگری به جز لیورپول در فوتبال انگلیس گفت:

بازی برای هر تیمی به جز لیورپول در انگلیس کار سختی برایم خواهم بود. رابطه بسیار خوبی با هواداران لیورپول داشتم و امیدوارم این رابطه هنوز هم پا برجا باشد و به همین خاطر بازی کردن برای یک تیم انگلیسی دیگر حس عجیبی برایم خواهد داشت. خیلی خوشحال می شدم اگر با لیورپول می توانستم لیگ را فتح کنم اما حالا هم خوشحال هستم که انتظار هوادران این تیم برای قهرمانی به سر آمده است. لیورپول فعلی اگر چه در فصل گذشته عملکرد موفقی نداشت اما شبیه تیمی است که می تواند به مدت چندین فصل دیگر برای قهرمانی بجنگد. آنها به جایگاهی برگشتند که به خودشان تعق داشت.
شنیده می شد بندی در قرارداد سوارز با اتلتیکو وجود دارد که به او اجازه جدایی از این تیم در تابستان پیش رو را می دهد اما سوارز می گوید احتمال وقوع این اتفاق بسیار کم است:

در حال حاضر از دوران حضورم در اتلتیکو لذت می برم. در اسپانیا جا افتاده ایم. نیازی نیست به جدایی فکر کنیم. وقتی به این فکر می کنم که چقدر راحت در اتلتیکو جا افتادم و مربی چقدر به من ایمان دارد، به نظر می رسد تصمیم بسیار درستی گرفته ام.
سوارز در پاسخ به سوال که این امکان وجود دارد که به استیون جرارد، هم تیمی سابق که این روزها مربی رنجرز است، بپیوندد نیز گفت:

به نظرم استیوی بدون من هم دارد کارش را به خوبی انجام می دهد! از عملکرد او در رنجرز خوشحال هستم اما تعحب نکرده ام که توانست فاتح لیگ اسکاتلند شود. بردن کار استیون جرارد است و مطمئنم در یک بازه ای در آینده او را مجددا در لیورپول خواهیم دید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.