پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

یواخیم لوو: اینکه فرانسه و پرتغال توانستند مقابل ما موقعیت سازی کنند کاملا طبیعی بود

یواخیم لوو: اینکه فرانسه و پرتغال توانستند مقابل ما موقعیت سازی کنند کاملا طبیعی بود

یواخیم لوو از شرایط آلمان پیش از مصاف با مجارستان می گوید

به گزارش ایران ورزشی، آلمان و مجارستان در چارچوب هفته سوم و پایانی مرحله گروهی یورو 2020، روز چهارشنبه از ساعت 23:30 به وقت تهران در فوتبال آرنای مونیخ به مصاف هم می روند. یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و از شرایط تیمش گفت:

مصدومان
در مورد مصدومیت مولر باید تا فردا صبر کنیم. او تحت معاینه قرار خواهد گرفت تا مشخص شود می تواند ما را مقابل مجارستان همراه کند یا نه، پس از معاینه تصمیم خواهیم گرفت. هوملس، گوندوعان و گوزنس امروز بدون مشکل با ما تمرین کردند. تنها مولر و کلوسترمان در تمرین غایب بودند. جانشین مولر در ترکیب؟ تا فردا عصر صبر خواهیم کرد تا به طور واضح شرایط او را بدانیم. گزینه ها و احتمالات متفاوتی داریم. با بازیکنان صحبت خواهیم کرد و پس از آن تصمیم می گیریم.
موسیالا
موسیالا قطعا در بازی فردا ما را همراهی خواهد کرد، او پیشرفت کرده و شایستگی این پاداش را دارد؛ از کیفیت سطح جهانی که دارد باخبریم. جمال در برخی زمینه ها به وضوح بهتر شده و عملکرد خوبی از خودش در تمرینات نشان داده است.
مجارستان
آنها همیشه آماده هستند و می توانند حریف را مستاصل کنند. دیدیم که چه مشکلات بزرگی برای فرانسه ایجاد کردند. پرتغال هم مقابل این تیم تا قبل از دقیقه 80 نتوانست گل بزند. بازی فردا به مانند بازی با پرتغال، یک بازی باز نخواهد بود. مجارستان به شدت پیشرفت کرده است.
گورتسکا
به نظرم او می تواند از ابتدا بازی کند، البته که اگر او را آرام آرام به زمین برگردانیم بهتر خواهد بود. از لئون عملکرد خوبی در تمرینات مشاهده کرده ایم.
رابین گوزنس
او آدم مثبتی است و خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار می کند و نگرش بسیار خوبی هم دارد. رابین سرشار از اراده و حرفه ای گری است. او با فرم کنونی اش ارزش بسیار زیادی برای ما دارد.
2 بازی قبل
اینکه مقابل تیم هایی چون پرتغال و فرانسه به حریف موقعیت گل دادیم، طبیعی بود. قطعا مقابل پرتغال بهتر بودیم اما من از نمایشی که تیم ارائه داد، راضی نشدم. در طول بازی اشتباهاتی مرتکب شدیم اما از طرف دیگر، روی مسابقه تسلط داشتیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.