سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

میرابلی: با رفتن هاکان و دوناروما، میلان 150 میلیون یورو از دست داد؛ بازیکن بعدی فرانک کسیه است

میرابلی: با رفتن هاکان و دوناروما، میلان 150 میلیون یورو از دست داد؛ بازیکن بعدی فرانک کسیه است

به گزارش ایران ورزشی؛میرابلی در مصاحبه با توتو اسپورت گفت:

وقتی خبرهای اولیه انتقال هاکان به اینتر را خواندم، شروع به خنده کردم. خندیدم چون اینتری ها به خوبی می دانند که هاکان چه بازیکن خوبی است. وقتی در اینتر بودم، وضعیت او را زیر نظر داشتیم. هاکان مدت ها در رادار اینتر بود و حالا سرانجام به آنجا رفته است. در آن زمان به اینتر نیامد چون باشگاه درگیر فیرپلی مالی بود.
متاسفم که میلان چنین بازیکن خوبی را به صورت رایگان از دست داد و از سوی دیگر خوشحالم که اینتر چنین بازیکنی را به صورت رایگان به ترکیب خود اضافه کرد. هاکان توانایی بازی در پست های مختلفی را دارد و کیلومترها برای تیم در هر بازی می دود.
این یک خرید عالی برای اینتر بود. میلانی ها قطعا پشمان می شوند و حسرت خواهند خورد. با جدایی دوناروما و هاکان، میلان 150 میلیون یورو از دست داد. ظاهراً در آنجا همه راضی و خوشحال هستند پس مشکلی نیست!
قرارداد هاکان و دوناروما وارد سال آخر شد و میلان امیدوار بود قرارداد آنها را در همین ماه ژوئن (ماه آخر قرارداد) تمدید کند. در دوران مدیریت خود به خاطر نمی آورم که قرارداد بازیکنان مهم در این زمان تمدید شده باشد. قرارداد بازیکنان مهم باید بسیار زودتر تمدید شود. وقتی کار به ماه آخر می رسد، یعنی تمدید شدنی نیست. هر چه زمان بیشتری سپری شود، مشکلات بیشتر می شود و بازیکن نسبت به باشگاه در جایگاه محکم تری قرار می گیرد. از حالا پیش بینی می کنم، بازیکن بعدی که قرار است به صورت رایگان از میلان جدا شود، فرانک کسیه است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.