چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

اسلواکی 0-5 اسپانیا؛کولاک لاروخا در آستانه مراحل حذفی ؛ موراتا بازهم کاری نکرد

اسلواکی 0-5 اسپانیا؛کولاک لاروخا در آستانه مراحل حذفی ؛ موراتا بازهم کاری نکرد

اسپانیا موفق شد با شکست اسلواکی به مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 صعود کند.

ایران ورزشی؛اسلواکی و اسپانیا در چارچوب بازی های هفته آخر مرحله گروهی یورو 2020 در گروه E به مصاف هم رفتند که در نهایت اسپانیا با نتیجه فوق العاده 5-0 پیروز شد و به دور یک هشتم صعود کرد. با توجه به پیروزی سوئد مقابل لهستان، اسپانیا در گروه E دوم شد و در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 باید به مصاف کرواسی برود. در دقیقه 12 پنالتی به سود اسپانیا گرفته شد که ضربه آلوارو موراتا را دوبراوکا، دروازه بان اسلواکی سیو کرد.

اسلواکی 0-1 اسپانیا؛ مارتین دوبراوکا 30': پاس شاتکا اشتباه بود و منجر به لو رفتن توپ شد. توپ به سارابیا رسید و این بازیکن اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه کرد. توپ به تیر افقی دروازه خورد و توپ بازگشتی را مارتین دوبراوکا، دروازه بان اسلواکی در حرکتی عجیب به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

اسلواکی 0-2 اسپانیا؛ آیمریک لاپورته 3+45': بازیکنان اسلواکی در دفع توپ موفق نبودند و توپ در پشت محوطه به پدری رسید. پدری با پاس چیپ توپ را در پشت مدافعان به مورنو رساند. مورنو در تقابل با دوبراوکا موفق تر بود و توانست توپ را حفظ کند. سپس مورنو با ارسالی دقیق توپ را به مرکز محوطه جریمه فرستاد و آیمریک لاپورته با ضربه سری زیبا توپ را به کنج دروازه اسلواکی فرستاد.

اسلواکی 0-3 اسپانیا؛ پابلو سارابیا 56': ارسال زمینی و دقیق جوردی آلبا به درون محوطه جریمه، در مرکز محوطه جریمه به سارابیا رسید و این بازیکن با شوتی سر ضرب دروازه اسلواکی را برای سومین بار باز کرد.

اسلواکی 0-4 اسپانیا؛ فران تورس 67': بازیکنان اسپانیا کرنر را کوتاه آغاز کردند. سارابیا توپ را به پدری در پشت محوطه رساند و پدری در یک دویی خوب توپ را به سارابیا که وارد محوطه شده بود، رساند. پابلو سارابیا با پاسی عرضی توپ را برای فران تورس فرستاد و این بازیکن که حتی یک دقیقه هم نشده بود که به بازی آمده بود، با ضربه ای زیبا دروازه اسلواکی را گشود.

اسلواکی 0-5 اسپانیا؛ یورای کوچکا 71': تیاگو آلکانتارا ضربه کاشته را از سمت راست محوطه جریمه به داخل محوطه فرستاد و پس از ضربات متعددی که بازیکنان دو تیم به توپ زدند، توپ در مقابل دروازه به پائو تورس رسید. ضربه سر پائو تورس پس از برخورد به یورای کوچکا وارد دروازه اسلواکی شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.