چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

سرخیو بوسکتس: این پیروزی روحیه ما را بالا برد

سرخیو بوسکتس: این پیروزی روحیه ما را بالا برد

سرخیو بوسکتس می گوید که بعد از ابتلا به کرونا، مطمئن نبوده که به اردوی تیم ملی اسپانیا برمی گردد یا خیر.

به گزارش ایران ورزشی، سرخیو بوسکتس در این کنفرانس گفت:

امروز جایزه بهترین بازیکن بازی را می شد به هر یک از ما داد. من واقعاً می خواستم که در این دیدار بازی کنم. مطمئن نبودم که در این دیدار بازی خواهم کرد یا خیر اما در نهایت هر چیزی پاداشی دارد. فکر می کنم گل دوم کلید گل های بعدی بود. این بازی روحیه ما را به شدت بالا برد. امیدوارم که همین طور فرصت بازی پیدا کنم. امروز قدم دیگری بود و می خواهم برای هر چیزی که در پیش است، آماده باشم. تیم واقعاً قوی است و هر چیزی که اتفاق افتاده، باعث شده که ما رشد کنیم. ما می خواهیم به بازی در همین سطح ادامه دهیم. این بازی به ما کمک کرد که اعتماد به نفس و روحیه کسب کنیم. از الان به بعد، تمام بازی ها همانند فینال هستند.
من هیجان زده ام، واقعاً روزهای بدی داشتم و ده روز بدون آن که بدانم به اردوی تیم ملی برمی گردم یا خیر، در خانه بودم. احساس غرور و افتخار می کنم. من نیاز داشتم که اینجا باشم و تیم را در یورو همراهی کنم. به خاطر همین لحظه هاست که عاشق فوتبالم. این گروه فوق العاده است. می خواستم اینجا و در کنار آن ها باشم چون این قطعاً آخرین یوروی من است.
صحبت های فن در فارت؟

ما انتقاد را می پذیریم ولی بی احترامی را رد می کنیم.
تقابل با کرواسی؟

ما مقابل نائب قهرمان جهان بازی خواهیم کرد. آن ها حریف سختی هستند و ما کاپیتان آن ها، لوکا مودریچ را خوب می شناسیم و او بازیکن بزرگی است. کرواسی با مشکلاتی مواجه بوده اما آن ها بازیکنان جوان خوبی دارند که کمک زیادی به تیمشان می کنند. بازی سختی خواهد بود اما ما نیز تیمی فوق العاده هستیم و شکست دادن ما هم سخت است، ما مقابل آلمان و هلند پیروز شدیم، اعتماد به نفس داریم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. امیدوارم که عملکردی مانند بازی امروز داشته باشیم و به هدفمان نزدیک شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.