دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

رسانه یونانی: انصاری‌فرد به سازگاری کامل با آاِک رسیده است

رسانه یونانی: انصاری‌فرد به سازگاری کامل با آاِک رسیده است

رسانه خبری باشگاه آاِک یونان به بررسی عملکرد فنی کریم انصاری‌فرد در این تیم پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از تسنیم، Aek1924  یونان خبر داد؛ کریم انصاری‌فرد باز هم برای  برای آاِک برابر ایانینا در دیدار سوپرلیگ یونان گل 3 امتیازی زد و نشان داد با تیم جدیدش سازگاری کاملی پیدا کرده است.

بر اساس این گزارش؛ انصاری‌فرد در این مسابقه نشان داد که از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و در تمام طول رقابت بازیکنی پیشگام در برنامه‌های هجومی آاِک بود. تمام حمله‌های آاِک به  انصاری‌فرد ختم می‌شد و ضربه پنالتی را بسیار هدفمند وارد دروازه حریف کرد که تاثیر روانی مثبتی برای  آاِک در ادامه بازی با ایانینا داشت.

این رسانه خبری باشگاه آاِک یونان در ادامه این مطلب آورده است: به نظر می‌رسد  انصاری‌فرد با شرایط محیطی تیم جدیدش به خوبی سازگار  و هماهنگ شده است. انصاری‌فرد به خوبی واقعیت‌ها و اهداف باشگاه آاِک را درک کرده است. نمونه کامل این ذهنیت مهاجم ایرانی وقتی نمایان شد که او گلش در بازی برابر ایانینا را به میشائیل باکاس که با پایان یافتن دوران مصدومیتش به ترکیب اصلی آاِک بازگشته بود تقدیم کرد. این حرکت نگرش بازیکنی را اثبات کرد که فضای خوب را عاملی برای رسیدن به اهداف تیمی می‌‌داند. چنین بازیکنانی با ذهنیت قهرمانی و انسجام‌بخش باعث بالا رفتن سطح فنی تیمی می‌شوند. تیم‌های بزرگی همانند آاِک به وجود تعداد بیشتری از این دسته بازیکنان نیازمندند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.