یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

آلوارو موراتا: به من پیام دادند امیدواریم بچه هایت بمیرند

آلوارو موراتا: به من پیام دادند امیدواریم بچه هایت بمیرند

مهاجم تیم ملی اسپانیا اعلام کرد که بعد از بازی مقابل لهستان از سوی طرفداران مورد تمسخر قرار گرفته و تهدید به مرگ شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، بعد از تساوی بدون گل تیم ملی اسپانیا در دیدار آغازین خود در مسابقات یورو مقابل سوئد، آلوارو موراتا، مهاجم تیم ملی اسپانیا مورد انتقاد شدید مردم و رسانه های این کشور قرار گرفت. این مهاجم در دیدار دوم تیمش موفق به گلزنی شد. بعد از پیروزی 5 گله اسپانیا در دیدار سوم و آخر مرحله گروهی این تیم در نهایت توانست مجوز حضور در دور بعدی مسابقات را کسب کند اما موراتا فاش کرده است که انتقادات از او همچنان ادامه دارد. او با اشاره به این که در یورو عملکرد خوبی نداشته است گفت:

بعد از بازی مقابل لهستان 9 ساعت نتوانستم بخوابم. من و خانواده ام مورد تمسخر قرار گرفتیم و تهدید به مرگ شدیم. به من گفتند امیدواریم بچه هایت بمیرند. با این وجود در حال حاضر خوب هستم. شاید چند سال پیش حالم خیلی بدتر می شد. شاید وظیفه ام را به شکلی که باید انجام نداده ام. درک می کنم که به خاطر گل نزدن از من انتقاد می شود اما مردم باید خودشان را جای من بگذارند و درک کنند که دریافت پیام های تهدید به مرگ چه حسی دارد. این که به شما بگویند آرزو دارند بچه هایتان بمیرند. اگر بر اساس این پیام ها یک تراژدی رخ دهد بعدا در موردم خواهند گفت که پسر خوبی بود.
مهاجم تیم ملی اسپانیا می گوید بعد از این پیام ها با روانشناس تیم ملی دیدار داشته است و تلفنش را خاموش کرده است:

وقتی به هتل رسیدم، تلفنم را خاموش کردم اما چیزی که آزارم می دهد این است که این تهدیدها و تمسخرها را در مورد همسر و بچه هایم به کار می برند. روانشناس کمک زیادی به من کرد. این که کسی وقتی نیازش داری به حرف هایت گوش دهد حس خوبی است. هم تیمی هایم به این خاطر مرا مسخره می کنند اما خوشبختانه می توانم در مورد این مسائل با روانشناسم صحبت کنم. 
مهاجم شماره 7 لاروخا در مورد شانس قهرمانی تیمش می گوید:

فکر نمی کنم چیزی از آلمان، فرانسه یا پرتغال کم داشته باشیم. البته نباید فکر کنیم از سایر تیم ها هم بهتر هستیم. تضمینی نیست که گل بزنم یا قهرمان یورو شویم.
موراتا در پایان در مورد پنالتی از دست رفته در دیدار اسلواکی نیز گفت:

تمام توانم را برای تیم ملی می گذارم اما هر چه می گویم با سو برداشت همراه می شود. دو راه دارم یا ساکت بمانم یا مسائل را توضیح بدهم. حاضرم جانم را برای تیم ملی بدهم. اگر سه بر صفر مقابل سوئد یا لهستان برنده شده بودیم همه ما را تشویق می کردند. خوشحالم که آن ضربه را زدم. دیدم هیچکس حاضر نمی شدود ضربه را بزند و من زدم. نگاه انداختم تا ببینم کسی می خواهد ضربه را بزند یا نه. ضربه را زدم و از دست رفت. هر کسی ممکن است پنالتی خراب کند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.