سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

لئوناردو بونوچی: اتریش فوتبالی آلمانی بازی می کند و باید حواس مان جمع باشد

لئوناردو بونوچی: اتریش فوتبالی آلمانی بازی می کند و باید حواس مان جمع باشد

لئوناردو بونوچی گفت ایتالیا می تواند بد و زشت هم بازی کند و این عامل را در مراحل حذفی، مورد استفاده می داند

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020، شنبه شب تیم های ایتالیا و اتریش در استادیوم ومبلی به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوفا، لئوناردو بونوچی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا در بازی فردا شب در کنفرانس خبری پیش از دیدار با اتریش گفت:

نهایت احترام را برای اتریش قائلیم. آن ها شادابی و توانایی بدنی بالایی برای ارائه یک بازی عالی را دارند. با این حال ما هم مطمئن هستیم و نباید تمرکزمان را مقابل هیچ تیمی از دست دهیم. فردا باید خیلی مراقب باشیم و حواس مان به تمام جزییات باشد. ما به اتریش احترام می گذاریم اما باید فوتبال خودمان را بازی کنیم. جو خوبی در رختکن تیم ما حکم فرماست و این مهم ترین مسئله است.
مارکو آرناتوویچ، مهاجم اتریش دیشب گفته بود از بونوچی و کیه لینی ترسی ندارد. بونوچی در واکنش به صحبت آرناتوویچ گفت:

  درست است. چنین صحبت هایی باید قبل از چنین بازی مهمی گفته شود. ما هرگز نگفته ایم که نسبت به تیمی برتر هستیم. ما به کارمان ایمان داریم. اگر توجه و تمرکز ما کم شود، یک تیم معمولی می شویم. اتریش تیمی است که شبیه آلمان با ضرب آهنگ بالا و تهاجمی بازی می کند.
ایتالیا می تواند علاوه بر خوب، بد و زشت هم باشد؟

در چنین بازی هایی گاهی وقت ها نیاز است که بدجنس و زشت باشید. گاهی وقت ها این کار را می کنیم. در بازی های حذفی، باید بازی خوانی خوبی داشته باشید و کار ما از فردا شب شروع می شود.
از بونوچی درباره میزان محبوب و منفور بودنش میان هواداران فوتبال سوال شد. او در پاسخ به این که آیا یورو 2020 می تواند میزان محبوبیتش را افزایش دهد، گفت:

  سخت است. ایتالیایی هایی که این ماه مرا به خاطر تیم ملی تشویق می کنند را دوست دارم، حتی اگر در سایر ماه ها مرا دوست نداشته باشند. این عشق و نفرت است که مرا زنده نگه داشته است. مسئله مهم این است وقتی پیراهن تیم ملی ایتالیا را می پوشیم، همه برایش بجنگیم.
کاپیتان ایتالیا در پایان درباره جنبش جان سیاهان مهم است و زانو زدن پیش از شروع بازی افزود:

اگر از ما رسما درخواست کنند، درباره اش صحبت می کنیم. همه ما می دانیم که این اقدام یک نماد برای محکوم کردن نژادپرستی است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.