سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

روبرتو مانچینی: مطمئنم شاگردانم در آوردگاه زیبای ومبلی، خوب بازی خواهند کرد

روبرتو مانچینی: مطمئنم شاگردانم در آوردگاه زیبای ومبلی، خوب بازی خواهند کرد

سرمربی ایتالیا گفت تیمش مقابل اتریش به نمایشی عالی نیاز دارد

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020، شنبه شب تیم های ایتالیا و اتریش در استادیوم ومبلی به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوفا، روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا در کنفرانس خبری پیش از دیدار با اتریش ابتدا درباره بازی در ومبلی لندن گفت:

بازی در ومبلی باید مایه خوشحالی باشد. بازیکنانی داریم که در این استادیوم زیبا بازی نکرده اند. وقتی فوتبال بازی می کنید، دوست دارید در چنین استادیوم های زیبایی به میدان بروید. باید به چنین آوردگاهی احترام گذاشت و مطمئنم شاگردانم در ومبلی خوب بازی خواهند کرد. مقابل 25 هزار هوادار بازی می کنیم و این مهم و زیباست. حضور هواداران جو زیبایی در استادیوم ایجاد می کند، درست مثل رم. ومبلی یک استادیوم فوق العاده است.
مانچینی درباره تمرینات ایتالیا گفت:

  آرام هستیم و روی بازیکنان خوبی حساب باز کرده ایم. برای رفع شدن تردیدها، منتظر فردا هستم و فردا ترکیب اصلی ما مشخص می شود. همه بازیکنان برای چنین بازی هایی، مرا با دردسری شیرین روبرو می کنند. این که بازیکنانی با شرایطی عالی و با ذهنیت در دسترس شما باشند، فوق العاده است. خوش شانس هستیم که یازده بازیکن عالی به علاوه نیمکت نشینانی عالی داریم. برابر اتریش باید عالی بازی کنیم. آن ها تیمی باکیفیت هستند، فوتبالی تهاجمی بازی می کنند و به نمایشی فوق العاده مقابل آن ها نیاز داریم.
سرمربی ایتالیا درباره خط خوردن مویزه کین از ترکیب آتزوری اضافه کرد:

متاسفیم که او، پولیتانو و جانلوکا مانچینی همراه تیم نیستند. مویزه می داند که در آینده بازیکن بزرگی در تیم ملی خواهد شد و این به خودش بستگی دارد. او کیفیت های زیادی دارد که می تواند ارتقایشان دهد. مویزه را خیلی دوست دارم و ناامیدکننده بود که مجبور شدم او و بقیه را کنار بگذارم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.