دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

حضور رحمتی در دیدار تیم امید شهرخودرو

مهدی رحمتی تماشاگر ویژه بازی تیم امید شهر خودرو

مهدی رحمتی تماشاگر ویژه بازی تیم امید شهر خودرو

سید مهدی رحمتی سرمربی تیم بزرگسالان شهر خودرو، امروز تماشاگر دیدار تیم های امید شهر خودرو و صنعت خرایان بود.

گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، سید مهدی رحمتی با حضور در زمین شماره یک مجموعه ورزشی تختی مشهد، دیدار تیم امید باشگاه شهر خودرو مقابل صنعت خراسان را از نزدیک نظاره کرد و شاهد عملکرد بازیکنان این تیم بود.
رحمتی که به همراه حسین بادامکی مدیر تیم و دستیارانش و یونس گرایلی مدیر تیم های پایه این باشگاه به ورزشگاه تختی رفته بود، با سیروس سنگچولی سرمربی تیم امید شهر خودرو و دستیارانش به گفتگو پرداخت و در خصوص حضور بازیکنانی از تیم امید در تمرینات تیم بزرگسالان با یکدیگر تبادل نظر کردند.
تیم امید شهرخودرو که خود را برای حضور در مسابقات لیگ برتر امیدها کشور آماده می کند ، در مصاف دوستانه با تیم صنعت خراسان با دو گل حسن کارپیچ به برتری رسید.
سرمربی تیم بزرگسالان شهر خودرو در خصوص حضورش در جمع تیم امید این باشگاه گفت:
ما به تیم های پایه و به ویژه امید به عنوان بازوان تیم بزرگسالان نگاه می کنیم و برنامه ریزی جدی داریم تا در بازی های این تیم برای پیدا کردن نفرات تاثیر گذار و با استعداد حضور پیدا کنیم.
رحمتی افزود:
تیم های دیگر استان نیز که در بخش پایه و امید فعالیت دارند از این امر مستثنی نخواهد بود و با برنامه ریزی انجام شده در بازی های تیم های دیگر نیز حضور پیدا خواهیم کرد تا اگر بازیکنی مستعدی را مشاهده کردیم از آنها برای حضور در تمرینات دعوت نماییم.
رحمتی ادامه داد:
در این مسیر از مربیان باشگاه های مختلف نیز درخواست داریم تا اگر بازیکن مستعدی را در تیم های شان دارند به ما معرفی نمایند و ما نیز گروه فنی را برای این امر اختصاص دادیم تا آنها را زیر نظر بگیرند. باشگاه شهر خودرو با آغوش باز از همه مربیان رده پایه استقبال می کند تا اگر بازیکنی دارای استعداد است به ما معرفی کنند و ما نیز از این پس جلسات ویژه ای را در این خصوص خواهیم داشت.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.