یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

توماس مولر: مصدومیتم مانعی برای من نیست؛ مهم ترین چیز این است که به مرحله بعد صعود کنیم

توماس مولر: مصدومیتم مانعی برای من نیست؛ مهم ترین چیز این است که به مرحله بعد صعود کنیم

توماس مولر، بازیکن تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد تقابل این تیم با انگلیس در مرحله یک هشتم یورو 2020 و مصدومیتش صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، توماس مولر در این کنفرانس خبری گفت:

ما در مرحله یک هشتم هستیم. شخصاً من تجربه بسیار خوبی در ومبلی دارم که در سال 2013 در آن قهرمان لیگ قهرمانان شدم. در سال 2012 نیز در ومبلی مقابل انگلیس پیروز شدیم. این هیچ ربطی به بازی سه شنبه ندارد اما شاید باعث شود بعضی از ما حس خوبی داشته باشیم. هر دو تیم در مرحله گروهی بازی های متقاعد کننده ای انجام دادند اما بازی هایی نیز داشتند که خیلی خوب نبود. ما مقابل مجارستان به بیش از این امیدوار بودیم. اما بازی سه شنبه، یک دیدار حذفی است و هر دو تیم به اندازه کافی اطمینان خاطر دارند که بگویند؛ امروز ما به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.
مصدومیتم؟ اگر مشکلی داشتم، امروز تمرین نمی کردم. مصدومیتم مانعی برای من محسوب نمی شود. به اندازه کافی باتجربه هستم که با آن کنار بیایم. من مطمئنم که در روز سه شنبه، مصدومیتم برای من مشکل ساز نخواهد بود. البته که دوست دارم اولین گلم در یورو را به ثمر برسانم اما مهم ترین چیز این است که ما صعود کنیم. اگر گل های زیادی نزنم، باز هم شب ها می توانم با آرامش و خوب بخوابم. من کاری که از من خواسته شده است را انجام می دهم تا پیروز شویم.
ما تیمی هستیم که فقط به عنوان یک گروه واحد می تواند موفق شود. ما بازیکنانی نداریم که به صورت انفرادی بر دنیای فوتبال سلطه داشته باشند. ما بازیکنان زیادی در تیم داریم که می دانند چگونه در تیم نقشی مهم و مشارکت داشته باشند. این یکی از نقاط قوت آلمان به عنوان یک کشور فوتبالی است. ما از نظر دفاعی مقابل فرانسه عالی بودیم، گریزمان و بنزما کاملاً محو شده بودند. به ندرت پیش می آید که وقتی گل می خوریم، تعداد ما بیشتر باشد اما جایگیری ها درست نباشد. اغلب یک موقعیت برای حریف کافی است. ما همه چیز را آنالیز خواهیم کرد و پیشرفت می کنیم.
کیمیش؟ مهم نیست کجای زمین بازی می کند، او همیشه مهره مهمی است. او ویژگی های بسیاری دارد. او یک جنگجو و از نظر فنی قوی است. او همیشه به دنبال فضاهای خالی است و می خواهد گلزنی کند یا پاس گل بدهد. وقتی در پست وینگ بک بازی می کند، همیشه می تواند در گل ها مشارکت داشته باشد.
هری کین؟ بهترین مهاجمان، بهترین ها در صبور بودن هستند. یک مهاجم همیشه برای موقعیت مناسب صبر می کند. او معمولاً کمترین ارتباط را با توپ دارد اما بزرگ ترین تصاویر روزنامه ها بعد از بازی، مربوط به او هستند. من نمی دانم چرا او در موقعیت های گلزنی ای که معمولاً در آن قرار می گیرد، قرار نگرفته است. ما بدمان نمی آید که این موضوع تا روز چهارشنبه ادامه داشته باشد و ما گلی دریافت نکنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.