سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

با مهدی مهدی‌پور، ستاره بازی با گل‌گهر

من گل نزدم، استقلال گل زد

من گل نزدم، استقلال گل زد

بی‌شک درخشان‌ترین چهره استقلال در بازی با گل‌گهر سیرجان، مهدی مهدی‌پور بود؛ بازیکنی که گل اول استقلال را برای محمدحسین مرادمند با یک ارسال دقیق ساخت و خود نیز زننده گل دوم تیمش بود. وقتی به صحنه گل دوم استقلال مقابل گل‌گهر دوباره نگاه می‌کنیم به تکنیک ناب و دید عالی این بازیکن پی می‌بریم که چگونه توانست چهار بازیکن را از مقابل خود بردارد و با یک بغل پای نرم و فنی که خیلی‌ها را یاد ضربه‌های آخر مجتبی جباری می‌انداخت، دروازه را فرو بریزد

به گزارش ایران ورزشی،بی‌شک درخشان‌ترین چهره استقلال در بازی با گل‌گهر سیرجان، مهدی مهدی‌پور بود؛ بازیکنی که گل اول استقلال را برای محمدحسین مرادمند با یک ارسال دقیق ساخت و خود نیز زننده گل دوم تیمش بود. وقتی به صحنه گل دوم استقلال مقابل گل‌گهر دوباره نگاه می‌کنیم به تکنیک ناب و دید عالی این بازیکن پی می‌بریم که چگونه توانست چهار بازیکن را از مقابل خود بردارد و با یک بغل پای نرم و فنی که خیلی‌ها را یاد ضربه‌های آخر مجتبی جباری می‌انداخت، دروازه را فرو بریزد.
مهدی مهدی‌پور خیلی‌ها را منتظر گذاشته بود تا شاید جای خالی علی کریمی که نماد یک هافبک تمام‌عیار در سال‌های پس از جباری بود را پر کند.
شماره 33 استقلال حالا با پشت سرگذاشتن تجربه بازی با گل‌گهر تا حدی هواداران تیمش را به انتظاراتی که از او می‎‌رفت نزدیک کرده است؛ هوادارانی که عادت کرده‌اند به هافبک‌های خلاقی همچون جباری و کریمی و شاید مهدی‌پور نزدیک‌ترین بازیکن به‌لحاظ استعداد به این دو چهره باشد.
آنچه حس امیدواری بیشتری به آینده مهدی‌پور با استقلال در اذهان آبی‌ها ایجاد کرده در حقیقت نمایش تحسین‌برانگیز او مقابل همین گل‌گهر بود وگرنه مهدی در دیگر بازی‌های استقلال یا ندرخشیده بود و یا اینکه اگر هم تأثیری در تیمش داشت، بسیار اندک بود که توصیف آنچنانی از عملکردش نمی‌شد.
مهدی‌پور اکنون باید بازی با گل‌گهر را به‌عنوان یک نقطه عطف در تاریخ بازی‌های این فصل خود در استقلال به حساب آورد تا شاید در بازی‌های آتی به همان بازیکن دلخواه تبدیل شود و نمایش تحسین‌برانگیز مقابل گل‌گهر دوباره و چندباره تکرار شود. حرف‌های مهدی‌پور بعد از بازی با گل‌گهر سیرجان نیز نشان از یک پختگی ذاتی در بیان او دارد. مهدی‌پور با اینکه برترین بازیکن تیمش مقابل گل‌گهر بود اما با یک فروتنی عمیق تلاش می‌کند تلاشش در این میدان را نادیده بگیرد و برد را حاصل مجموعه تیم بداند.
او می‌گوید: «من همیشه تلاش کردم بهترین بازیکن تیمم باشم. اما باید بگویم گلی که زدم فقط حاصل عملکرد خودم نبود. این گل را کل مجموعه استقلال به ثمر رساند و من کمترین نقش را در به ثمر رسیدن گل داشتم. می‌خواهم بگویم من گل نزدم، استقلال گل زد.» استقلال در بازی آتی مقابل آلومینیوم قرار می‌گیرد و اگر مهدی‌پور موفق شود در آن میدان هم برای استقلال گل بزند، جایگاهش در ترکیب اصلی ثابت خواهد شد و دیگر رنج نیمکت‌نشینی را نخواهد کشید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.