یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

مهدی فنونی زاده: برای پرسپولیس و هوادارانش متاسفم

مهدی فنونی زاده: برای پرسپولیس و هوادارانش متاسفم

با توجه به حاشیه های اخیری که برای مهدی و مرتضی فنونی زاده به وجود آمده، باشگاه پرسپولیس اعلام کرده از این دو فرد شکایت خواهد کرد. حالا مهدی فنونی زاده به این حواشی واکنش نشان داده است.

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی مهدی فنونی زاده و خبرورزشی را می خوانید:

موضوع شکایت پرسپولیس تا چه اندازه جدی است؟

اولاً باید بگویم مرتضی حرفی علیه باشگاه نزده! کسی که صدایی شبیه او بوده تماس گرفته و خواسته برادرم را خراب کند. اما درباره شکایتی که از من شده، تا آخر پای کار هستم و هر جای ایران بگویند به دادگاه می‌روم. ترسی هم از کسی ندارم.  اصلاً من هم می‌توانم از باشگاه پرسپولیس شکایت کنم. از آنهایی که علیه استقلال حرف زدند شکایت کنم. اما یک نکته!
چه نکته ای؟

اینکه من همیشه جواب دهنده بودم نه شروع کننده. باید به کنعانی زادگان که ادای ارسلان مطهری را در می‌آورد بگویم اول برو خودت را در آینه نگاه کن بعدا ادای دیگران را در بیاور! آن یکی آل کثیر هم که گفته دوست دارد با من شام بخورد! باید بگویم من شام مفت به کسی نمی‌دهم.
آل کثیر خواسته با شما شام بخورد؟

ظاهرا دلش خواسته ولی من شام مفت ندارم! هر وقت خواست مرا ببیند، می‌تواند بیاید نازی‌آباد. جای من ته تهران است. آخر او که هنوز مهر بلیت ورودش به تهران خشک نشده چه می‌گوید؟ خلاصه سرمربی اش آدرس مرا دارد و می‌تواند آدرسم را از او بگیرد. اگر هم یحیی نخواست آدرس مرا بدهد، وارد نازی آباد که بشود به هر کسی بگوید مهدی فنونی زاده، او را صاف بلند می‌کنند و می‌آورند جلوی در خانه من روی زمین می‌گذارند.
باشگاه پرسپولیس چرا از شما شکایت کرده؟

واقعا برای باشگاه پرسپولیس متاسفم! برای هوادارانشان هم متاسفم.
چطور؟

هواداران پرسپولیس هوای بزرگ‎مرد خودشان را هم نداشتند. دیدیم چطور علی پروین را به باد اهانت گرفتند. اگر علی پروین درباره انتخابات حرفی زد، نظرش را گفته. بعد می‌گویند او برای زمین یا خانه این کار را کرده است. شما که علی پروین را درست نمی‌شناسید چرا درباره‌اش قضاوت می‌کنید؟ علی پروین نیازی به خانه یا زمین ندارد. او هر چه افتخار در باشگاه پرسپولیس بوده را برای آن به ارمغان آورده. البته بیشتر از این هم از یک مشت بچه ۱۴، ۱۵ ساله که موبایل دستشان گرفته اند و هر چه دلشان می‌خواهد در آن می‌نویسند توقعی نیست. من از مسئولان باشگاه پرسپولیس تعجب می‌کنم که چرا چنین رفتارهایی کرده اند. باز هم مهم نیست! هر کس به استقلال و استقلالی بی احترامی‌کند یا ادایش را در بیاورد، من ساکت نمی‌مانم و جوابش را می‌دهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.