سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

ادن هازارد: با وجود مصدومیت در کنار تیم ملی می مانم

ادن هازارد: با وجود مصدومیت در کنار تیم ملی می مانم

وینگر تیم ملی بلژیک می گوید صرف نظر از شرایط بدنی اش در کنار هم تیمی هایش می ماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، ادن هازارد، وینگر تیم ملی بلژیک و باشگاه رئال مادرید، در جریان پیروزی یک بر صفر بلژیک مقابل پرتغال در دقیقه 85 مصدوم شد و زمین را ترک کرد. هازارد بیش از یک سال و نیم بود که نتوانسته بود 90 دقیقه کامل در زمین مسابقه حضور داشته باشد و تنها در همین تورنمنت بود که برای اولین بار بعد از مدت ها یک بازی کامل انجام داد اما یک بار دیگر مصدومیت او را از میادین دور کرد. با این وجود، وینگر تیم ملی بلژیک می گوید حتی در صورت از دست دادن ادامه مسابقات یورو، در کنار هم تیمی هایش در تیم ملی بلژیک خواهد ماند و این تیم را حمایت خواهد کرد. او در این باره گفت:

آسیب دیدم. در همسترینگم احساس درد کردم. حس می کنم مشکلی وجود دارد. فردا معلوم خواهد شد. این مصدومیت را به خوبی بررسی می کنیم تا میزان آن مشخص شود. به عنوان کاپیتان در کنار تیم خواهم مان زیرا نقش مهمی در تیم بر عهده من گذاشته شده است.
مصدومیت هازارد مشکلات بلژیک پر مصدوم را بیشتر از قبل کرد. کوین دی بروین نیز در جریان دیدار مقابل پرتغال به خاطر مصدومیت از زمین خارج شد و کاستانیه نیز در دیدار اول بلژیک در یورو دچار مصدومیت شدید شده بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.